#2014-11-26 03:50:30 

cichosza

Użytkownik

Cześć! Niestety mi brzuszek urósł :/ Starałam się mniej jeść, uskuteczniać bieganie i nada :/ Zdałby się jakiś wypróbowany instruktor fitness ze Szczecina… Widziałam nawet świecący pop-up: trener personalny opinie, a więc propozycje są, tyle że na razie chciałabym się dowiedzieć, czy kojarzycie fajnych trenerów?

#2014-11-26 04:48:40 

myszka_gumka

Użytkownik

Prosta sprawa, że najodpowiedniejszym sposobem na schudnięcie będzie właściwa dieta i ćwiczenia. Mój mąż tak zrobił. Nawet jak poszukiwał fachowego trenera to jakiś znajomy wspominał, że zna doskonałego instruktora fitness w Łodzi. Super! Może kolejnym razem, bo w tej chwili nie chce. Jarek chodzi na siłownię. No więc proszę Was pogadajmy o czymś innym. Albo spadam stąd. Pa!
#2014-11-26 07:18:54 

Tragiczny

Użytkownik

W chwili kiedy chcemy pozbyć się dużych kilogramów świetną rzeczą będą fachowe ćwiczenia. Od pewnego czasu modną rzeczą stał się profesjonalny trening trx. Jednak warto robić go pod okiem specjalisty. Ja takiego znalazłem całkowicie przypadkowo. W sieci wpadłem na artykuł o tytule co da twój osobisty trener. Ten artykuł skierował mnie na pewną witrynę online trenerland.pl. To tam odnalazłem ekstra bazę trenerów w naszym kraju. Z pomocą tego mogłem w szybki sposób odnaleźć swojego instruktora. Bardzo mnie to ucieszyło. Szybko napisałem namiary i odnalazłem trenera. Po tygodniu zacząłem ćwiczenia. Od tamtego dnia minął miesiąc, a ja zauważam różnicę. Polecam gorąco tę bazę trenerów!

#2014-11-26 09:15:07 

Stratosfera

Użytkownik

Moja panna od jakiegoś czasu planuje się rzucić na treningi, ale mówię co rusz, żeby raczej poszukała propozycji domowej, tzn. trener dochodzący. Podesłałem jej w nocy na o2 link najlepszy instruktor fitness w Katowicach. Jak dotąd milczenie :>
#2014-11-26 11:39:38 

kwadratowa

Użytkownik

Przecież to normalne, że jak ktoś pragnie zatroszczyć się o swoją figurę, to musi wykonywać to profesjonalnie. Ja jak pragnęłam mieć ładną figurę to znalazłam osobistego instruktora fitness we Wrocławiu i rozpoczęłam ćwiczenia. Z tej racji nie rozumiem tej rozmowy. Zmieńmy temat rozmowy, ponieważ to naprawdę szkoda naszego czasu na takie pogawędki. A z resztą pójdę na inne forum dyskusyjne. Bawcie się. Żegnam!
#2014-11-26 13:44:54 

puzon007

Użytkownik

Podejmowane rozmowy na forach są bardzo dobre. Nie raz myślałem jak można skutecznie się odchudzić. Jednakże mnie bardziej ciekawi trening personalny. Nawet niedawno odnalazłem pod wyrażeniami twój osobisty trener wiele fajnych podpowiedzi. Muszę to wszystko dobrze obejrzeć, bo chciałbym w końcu zabrać się za siebie. No nic, muszę to przemyśleć.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015