#2014-12-17 10:14:38 

kwadratowa

Użytkownik

Hej. Ostatnio wiele serfuję po necie i niedawno zobaczyłam stronę www: http://car-way.pl/miasta/wynajem-aut-osobowych-lodz Przez to zaczęłam się zastanawiać, czy warto pójść do wypożyczalni samochodów. Przyznam się, że ja nigdy nie byłam. A co wy sądzicie na temat?
#2014-12-17 10:39:41 

Tragiczny

Użytkownik

Ja bardzo często chodzę do wypożyczalni aut. Uważam, że najlepszą wypożyczalnią jest Carway. Znalazłam ją dzięki banerowi, na którym widniał napis: warszawa wypozyczalnia samochodow car-way.pl. Jestem teraz ich wiernym klientem, bo podoba mi się ich podejście pełne profesjonalizmu oraz miła obsługa
#2014-12-17 12:36:58 

Stratosfera

Użytkownik

Ja korzystam z wypożyczalni samochodów w Lublinie lub w Poznaniu. Zawsze wpisuję w Google: wynajem aut Lublin lub wynajem samochodów poznań, i gdy zapominam ich numeru telefonu, zawsze znajduję ją w necie. Prowadzą oni również wynajem średnioterminowy i długoterminowy
#2014-12-17 14:12:23 

Bidon

Użytkownik

A coś o nich słyszałem, to podobno jedna z najlepszych firm. Ja chyba też kiedyś wynajmę od nich auto, bo własnego się jeszcze nie dorobiłem. Chyba trochę za mało zarabiam….
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015