#2015-01-27 05:45:38 

cichosza

Użytkownik

Ello! Tradycyjnie co roku męczy mnie ten sam problem – jaki prezent zamówić mojemu mężczyźnie z okazji Bożego Narodzenia. Lubi się dobrze ubrać, więc wrzuciłam w google frazę: odzież męska sklep, żeby coś wyszukać. I wpadła mi taka marka: modne bluzy męskie. Nosicie coś z tego? Może macie jeszcze inne ciekawe koncepcje? Liczę na Waszą pomoc!

#2015-01-27 06:50:53 

Florek

Użytkownik

Któregoś razu dostałem na urodziny od narzeczonej markowe spodnie męskie. Mam je do dzisiaj. Są to moje najulubieńsze portki. Czasami najlepsze koncepcje na upominek trafiają się przypadkowo. Ślubna mi napomknęła, iż o ciuchach pomyślała, gdy przeglądnęła broszurkę, pod nazwą koszula pako lorente. A może Wy również znajdziecie tam stosowny prezent dla swojego mężczyzny?

#2015-01-27 08:06:29 

Tasak

Użytkownik

Jestem mężczyzną zatem priorytetowy podarunek, który władował się mi na myśl, to thomas waxx. Acz wysokiej klasy markowe t-shirty męskie lub koszulki polo to również podarunek nie głupi. Chociaż wszystko jest zdeterminowane od faktu, czego chce konkretny partner, bowiem każdy koleś jest inny. Słuchaj, co w zasadzie rzecze ważny dla Ciebie mężczyzna, a kłopoty tego rodzaju rozwiążą się same.
#2015-01-27 10:42:58 

Uszczelka

Użytkownik

Po tych postach wiem o czym marzą faceci:) Z pewnością to praktyczne wskazówki. Dzięki za każdą podpowiedź i nie mam wątpliwości, że koszulki polo męskie to dobry pomysł na podarunek dla mojego faceta :) Sklepy wzywają! Na razie!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015