#2015-02-18 03:20:57 

cichosza

Użytkownik

Witajcie! Muszę wyjechać w sprawach biznesowych na tydzień do Rosji. Rzeczywistość wygląda tak, że powinienem mieć do tego kraju wizę. Więc myślę jak załatwić tę rzecz. Mam miesiąc na załatwienie papierów. Roważam czy będzie istniała opcja wiza Rosja na tak spory okres. Toteż jestem tutaj. Doradźcie, jak załatwić wizę na wyjazd zagraniczny?
#2015-02-18 05:09:03 

Tragiczny

Użytkownik

Moim zdaniem szybka wiza to tylko ze wsparciem, bo w przeciwnym razie to będzie się wlec całe eony. Sąsiadka występowała o wizę na wyprawę do Indii i minęło 1,5 kwartału, zanim udało jej się wszystko dograć. Dlatego nie przypuszczajcie ofensywy by yourselves!
#2015-02-18 06:47:29 

myszka_gumka

Użytkownik

Sądzę, że obecnie mamy możliwość szybko załatwić wizy. Nie czaję tej dyskusji. Jak mój narzeczony wylatywał w sprawach firmowych do Indii, to nie miał problemu z odnalezieniem szybkiej rocznej wizy. Sądzę, że sprawa rozwiązania. Wystarczy, że chcemy a mamy możliwość rozwiązać każdy problem. Wychodzę stąd. Pa!
#2015-02-18 07:03:07 

Uszczelka

Użytkownik

Myślę, że ówcześnie odnajdziemy wiele pomysłów na znalezienie ekspresowej wizy. Znam to z własnego przykładu. Ostatnio chciałam polecieć z małżonkiem do Chin na wakacje. Myślałam jak ogarnąć tę rzecz. Wyszukiwałam i poszukiwałam. Pewnego razu trafiłam w sieci na stronę sieciową expowiza.pl/wizy/bialorus.html której posiadaczem była spółka Visarussia. To tam mogłam w ekspresowy sposób otrzymać półroczną wizę do Chin. Powiem, że byłam zadowolona. Na dodatek oferowali wizy w dobrych cenach. Polecam gorąco!
#2015-02-18 08:05:56 

Tasak

Użytkownik

Teraz istnieje co niemiara pomysłów na ogarnięcie szybkiej wizy za granicę. Jednakże mnie ta rzecz nie fascynuje, bo ja już tego typu rzeczy mam załatwione. Aczkolwiek ostatnio mój kolega wspominał, że pod słowami wiza Białoruś znalazł spółkę, która oferuje szybkie i bezpieczne wizy. Super, jednak aktualnie nie potrzebuję. Ciao!
#2015-02-18 09:32:04 

Florek

Użytkownik

Takie dyskusje są naprawdę super. Sam aktualnie szukam wizy do Rosji, dlatego jestem w temacie. Przedwczoraj pod słowami 90-sięcio dniowa wiza Rosja znalazłem co niemiara ofert ekspresowych wiz. Chciałbym to zobaczyć, gdyż tego miesiąca chcę załatwić wszelkie sprawy i w końcu wyjechać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015