#2015-05-05 09:50:22 

Tasak

Użytkownik

Multum osób zna różnorodne jadłodajnie w Krakowie. Przyznam, że gdy pojechałem tam na studia, to niczego nie ogarniałem. Nie zawsze miałem możliwość pichcić samemu, więc chciałem znaleźć tanią jadłodajnię, gdzie mógłbym smacznie zjeść. Szybko rozwiązałem sprawę, bo trafiłem na bombową knajpę, która polecała dobre bezglutenowe jedzenie w Krakowie. Znalazłem tę jadłodajnię całkiem przypadkiem. Potrzebowałem czegoś na zajęcia i tam znalazłem reklamę zatytułowaną Kraków restauracja. Od tamtej chwili bardzo często chodzę tu na jedzonko. :)

#2015-05-05 11:20:51 

myszka_gumka

Użytkownik

Jest dużo super pomysłów na odszukanie fajnej restauracji. Ostatnimi czasy byłam w Krakowie z przyjaciółką na shopingu. Po kilkugodzinnych wyprawach po sklepach byłyśmy głodne. Błyskawicznie w smartphonie włączyłam neta i w Google wystukałam wyrażenia lunch Kraków. Znalazłyśmy przyjemną knajpę. Okazało się, że to ta z niewielu restauracji, które oferują eleganckie sale bankietowe w Krakowie. Z marszu wzięłam adres, ponieważ pragnęłam zorganizować imprezę firmową. Serio jedzenie tu było smaczne, a oprócz tego obsługa była fachowa i miła. :)

#2015-05-05 12:18:30 

cichosza

Użytkownik

Teraz w Krakowie odnajdziemy sporo fajnych knajp, które oferują przepyszne posiłki w niskich cenach. Aczkolwiek ja poszukiwałam knajpy, w której byłabym w stanie zrobić wesele. Początkowo denerwowałam się, że ceny mnie rozwalą, ale jakiegoś dnia trafiłam na super witrynę online pewnej restauracji. Odnalazłam ją pod słowami znana restauracja - wesela w Krakowie. Od ręki znalazłam się tam i sprawdziłam wszystko. Powiem, że dania mieli dobre, a propozycja którą mi zaprezentowali była super. Zgodziłam się. Za miesiąc jest wesele. Liczę, że wszystko się uda.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015