#2014-04-10 01:34:51 

Uszczelka

Użytkownik

Posty: 111

Skąd: Zduny

Wiek: 39

Jak pomyślę o jakimkolwiek uzależnieniu to mi sie robi słabo ale jestem zdania, że zdecydowanie najgorszy jest alkoholizm. Wódka potrafi po prostu zrujnować życie. Całe szczęście funkcjonują ośrodki terapii uzależnień więc osoby uzależnione posiadają szansę na pozbycie się tego uciążliwego nałogu. Ktoś kto jest uzależniony od alkoholu musi się prędzej czy później zgłosić na terapię bowiem jeżeli zaniecha leczenia, jego picie będzie czynić dalsze spustoszenie. Z dużym niesmakiem patrzę na osoby które korzystają z narkotyków. Branie narkotyków budzi we mnie rzeczywiste obrzydzenie. 
#2014-04-10 03:14:06 

cichosza

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Kock

Wiek: 28

Dla mnie osobiście każdy nałóg jest niebezpieczny, a już na pewno alkoholizm. Jakiś czas temu ujrzałam w internecie dział na stronie online o nazwie: alkoholizm leczenie. Dużo się dowiedziałam z tego działu. Cieszę się, że w mojej rodzinie nie było takiego kłopotu. Miałam życzliwy dom, w którym moi rodzice zawsze mieli dla nas czas. Wiele z nami gadali na przeróżne tematy, z tej przyczyny mnie także nie ciągnęło do używek. 
#2014-04-10 06:06:25 

myszka_gumka

Użytkownik

Posty: 95

Skąd: Mirsk

Wiek: 21

Calutka moja rodzina sporo się nacierpiała z powodu uzależnienia od alkoholu mojej mamy. Koniec był taki, że poszliśmy na psychoterapię dla współuzależnionych. Więcej informacji o tej terapii jest umieszczonych w necie Bardzo źle wspominam kłótnie między moimi staruszkami, kiedy matka powracała zalana wieczorem. Ja siedziałam wówczas w swoim pokoju bardzo się obawiając, że wejdzie zaraz do niego. Mój młodszy brat też się bardzo bał. Doskonale pamiętam, jak spraszała kumpele do mieszkania, kiedy ojca nie było w mieszkaniu. Później z ojcem wynieśliśmy się do innego mieszkania, i to było najkorzystniejsze rozwiązanie. 
#2014-04-10 08:58:58 

kwadratowa

Użytkownik

Posty: 110

Skąd: Trzebinia

Wiek: 30

Wiem, że najgorszy nałóg to uzależnienie od seksu. Polecam witrynę www na ten temat taką jak ta www.osrodek-oaza.pl/seksoholizm Wstydzę się o tym mówić, jednakże ja także miałam taki kłopot. Są ludzie, którzy myślą, że to kobiet nie dotyczy, jednakże ja wiem ze swojego doświadczenia, że to wygląda zupełnie inaczej. To także spory kłopot natury moralnej. U mnie to zaczęło się w taki sposób, że wciągnął mnie internet, a szczególnie strony z pornografią. Dobrze że powoli z tego się wydostaję. 
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015