#2015-08-18 04:29:14 

myszka_gumka

Użytkownik

Witajcie kochani! Mam do Was drobne pytanko. Ogólnie od jakiegoś czasu męczy mnie uczulenie na różnego typu kosmetyki i przez to poszukuję takich tradycyjnych. Najlepiej artykuły kosmetyczne, jak między innymi kolagen graphite. Zamawiacie jakieś porządne naturalne kosmetyki, takie jak chociażby skuteczny kolagen platinum? Będę uradowana za Wasze jakieś porady, gdyż sama nie mam pojęcia już gdzie poszukiwać.
#2015-08-18 05:59:51 

Bidon

Użytkownik

Ale mi kłopoty ludziska macie... przecież kosmetyczny kolagen w kapsułkach dostępny jest masowo w przeróżnych sklepach. Wystarczy kilkanaście sekund, żeby wyszukać odpowiedni sklep i sobie zamówić... Jeśli ktoś nie wie, jak to po prostu napisze sobie do googla „naturalny kolagen” i po sprawie. Trzymta się!
#2015-08-18 07:14:43 

Uszczelka

Użytkownik

Gdybym był dziewczyną, to korzystałbym z wszystkiego, hahaha żeby tylko nie przestać pociągać gości. Spróbowałbym uniwersalnego kolagenu naturalnego silver, kupiłbym sobie kolagen serum do pielęgnacji ciała, a przy tym łykałbym tabletki z kolagenem.
#2015-08-18 09:58:22 

Tasak

Użytkownik

Jako osoba związana z produkcją wyrobów kosmetycznych, zarekomenduję taki fajny sklep NATURPRO, tzn. sklep, który można sobie znaleźć online, chociażby pod wyrażeniem „kolagen sklep”. Mnie podoba się przede wszystkim receptura delikatnego kolagenu graphite, tzn. żelu, który świetnie wpływa na wygląd włosów.
#2015-08-18 11:47:04 

Florek

Użytkownik

Ciągle oglądam w przeróżnych sklepach online kolagen w żelu silver i nie są to produkty jakieś nie wiadomo jak kosztowne. Też w gazetach wiecznie widzę, że jakiś sprzedawca ma różne banery o treści „colway kolagen”. Partnerka bierze takie rzeczy w sklepach obok siebie i nie ma problemów, niekiedy również w sklepie na necie.
#2015-08-18 13:53:59 

cichosza

Użytkownik

Ogromne podziękowania ludziska za naprawdę przyjemne porady. Nie raz w necie widziałam właśnie anonse, w stylu „kolagen naturalny colway”, jednak nie bardzo byłam pewna, czy wolno temu ufać i czy to rzeczywiście jest takie efektywne. Kiedy tylko będę miała okazję, to wezmę jakieś produkty z kolagenem. Pozdrawiam Państwa.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015