#2015-09-22 09:02:01 

puzon007

Użytkownik

Cześć. Niedawno śledziłem realizacje rozmaitych drukarni i znalazłem rewelacyjny temat, mianowicie druk w 3d. Dowiedziałem się, że najpierw realizuje się projekt, a dalej rzeczywisty 3d model. Chciałbym jednak dowiedzieć się, jakie artykuły można stworzyć, wykorzystując drukarkę 3d?
#2015-09-22 10:19:41 

Bidon

Użytkownik

Czaje, że to tanie drukowanie 3d jest spoko, ale nie umiem dojść jak taka drukarka może w zasadzie pracować... Nigdy nie obserwowałem na żywo tak wydrukowanego urządzenia. Do czego takie wydrukowane prototypy 3d są wykorzystywane? Jak długo drukuje się ten projekt 3d?
#2015-09-22 11:42:45 

Zbyszko67

Użytkownik

Skuteczne projekty ww przedmiocie skanowania trójwymiarowego wyszukałem na cenionej domenie - pibar3d.pl, na której przedstawiono niebywałe zastosowania takiej techniki. Portal tworzy szkice w trójwymiarze bądź udoskonala koncepcje będące inicjatywą klienta. Pracownia drukarska robi przy tym zabawki, ponadto stosuje szybkie drukowanie w 3d do kreowania makiet. Firma drukując, opiera się na nowoczesnej technice FDM, ona gwarantuje, iż stworzony model będzie wizualizacją komputerowego. Wszelaki szkic dyskutuje się wg potrzeb klienta.
#2015-09-22 13:08:39 

Stratosfera

Użytkownik

Od pewnego czasu zawodowo interesuję się drukowaniem przestrzennym. Tworzę teraz projekty 3d do druku. Jestem jednakże indywidualistą i szukam drukarni, gdzie mogę zdobyć nowe umiejętności. Moja koleżanka kilka tygodni temu wynalazła ciekawą stronę 1 serwisu. Przypuszczalnie się zainteresuję.
#2015-09-22 13:23:49 

youngwoman

Użytkownik

Z pewnością informatyczne odkrycia to niesamowita historia. Zwłaszcza, kiedy czynią lżejszym normalne życie. Czy też przeciętni ludzie orientują się, iż drukowanie w 3d to popularna możliwość na otrzymanie produktu trójwymiarowego? Lub czy zastanawia ich, które rzeczy da się w ten sposób wydrukować? Kiedy ja byłam mała, tych nowości nie było.
#2015-09-22 14:08:50 

anoMalia

Użytkownik

Kochani, wielkie podziękowania za ciekawą wymianę zdań. Podsunęliście tutaj bardzo dużo informacji oraz koncepcji, które bankowo pomogą. Fajnym pomysłem jest drukowanie przestrzenne. Sama użyłam metody drukowania 3d. Mam dzięki temu wyjątkowe bransoletki. Super idea!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015