#2015-10-22 09:39:34 

anoMalia

Użytkownik

Witam. Możecie mnie podpowiedzieć, jakiego rodzaju akcesoria do firmy zadziałają najrozsądniej? Gdyż poszukiwałam w Yahoo wyrażenia typu " szafa metalowa biurowa", jednakże nie jestem pewna, czy jest to odpowiedni koncept :-). Jakie posiadacie doświadczenie? Dziękuję!
#2015-10-22 09:48:13 

Bidon

Użytkownik

Myślę, sensowne wytypowanie mebli metalowych. Wytrzymałe, ładne (jak wybierzesz dobrego producenta) i niedrogie :-) Propozycji w tego typu obszarze wygooglujesz moc - zwłaszcza na stronach dystrybutorów . Podkreślam również, iż firemki, które tworzą akcesoria metalowe najczęściej mają bardzo rozległą ofertę - także, kiedy chodzi o szafki przedszkolne oraz inne tego typu rozwiązania. Sam zakupiłem takie właśnie akcesoria i mogę szczerze polecić - Tobie też się niewątpliwie sprawdzą :-)
#2015-10-22 12:19:46 

Florek

Użytkownik

Jak poszukujesz czegoś fajnego, to ja zdecydowałbym się na akcesoria o wytrzymałej konstrukcji. Sprawa jest takiego rodzaju, iż w zakładzie pracy szafy są mocno eksploatowane, co oznacza, że warto wybrać chociażby cuś z metalu. Szafki dla ludzi czy te warsztatowe z metalu nie spsują się po tygodniu, a stawki u najlepszych producentów są ok :-) A, jeszcze jeden temat - powinno się zerknąć też na propozycję metalowych szafek przedszkolnych oraz tym podobnych. Dlaczego? Gdyż czasami są tanie a posiadają podobne własności techniczne, co szafki pracownicze :P Hejka!
#2015-10-22 12:40:54 

youngwoman

Użytkownik

Jeśli mebelki do firmy, to obowiązkowo z metalu. Nie dumaj dłużej, gdyż należy zamówić cuś solidnego w co wrzucisz kasę tylko raz i dostaniesz zapewnienie, iż nie zepsuje się gdy wciepniesz tam większy plik akt. Stawiając na zakupienie modułowych metalowych szaf biurowych wyłącznie skorzystasz - zwłaszcza, iż producenci zapewniają naprawdę niegłupie warunki współpracowania :) Podobnie warto jest zakupić szafy warsztatowe metalowe, albowiem one również są przydatne. Poszperaj co nieco w internecie, a z pewnością znajdziesz cuś odpowiedniego :)
#2015-10-22 14:03:11 

pogodzona_z_losem

Użytkownik

Dobra :-) Czyli, że sieć, jak w każdym przypadku przyniesie rozwiązanie w każdym obszarze :D Rzeczywiście, towary typu szafy ubraniowe metalowe najrozsądniej jest kupić online. Poszperam :-) Dziękuję za wszelkie wskazówki. Trzymajcie się!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015