#2016-01-04 03:12:17 

KarolinaG.

Użytkownik

Posty: 62

Skąd: Frombork

Wiek: 33

jaki rodzaj kabiny polecacie do małej łazienki kwadratową czy półokrągłą. Chcę się pozbyć wanny i zastałą w ten sposób lukę zapełnić prysznicem.
#2016-01-04 04:04:18 

Tragiczny

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Lębork

Wiek: 21

skoro likwidujesz wanne, to zostaje ci prostokątna luka, o ile mam dober wyobrażenie, więc chyba nie ma się nad czym zastanawiać.
#2016-01-04 05:08:06 

KarolinaG.

Użytkownik

Posty: 62

Skąd: Frombork

Wiek: 33

Właśnie nie. Zostaje mi wówczas prostokątne pomieszczenie bez krzywizn i załamań, dlatego oba rodzaje będą pasowały. Chciałabym też podkreślić płytki w łazience, bo na e-budujemy.pl zamówiłam kolekcję Dry River Opoczno w kolorze szarości imitujących kamień, dla zainteresowanych proszę: https://www.e-budujemy.pl/plytki_opoczno_dry_river,8223k. Myślę, że ładnie będą odzwierciedlały charakter wnętrza. Dlatego chodzi mi bardziej o doradzenie co jest trwałe i stosunkowo niedrogie, bo remont już pochłoną dużo oszczędności.
#2016-01-04 06:47:30 

Bidon

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Rawicz

Wiek: 26

Jak widać korzystasz z Internetu to możesz sobie porównać ceny obu rodzajów kabin i zdecydować co ci bardziej pasuje cenowo. Ja osobiście wolę kabiny półokrągłe, np. jak te tutaj https://www.e-budujemy.pl/kabiny_polokragle_aquaform,7238k. Są praktyczne i wygodne w użytkowaniu. Ich słabą stroną jest tylko trudność z rozdysponowaniem miejsca w łazience, bo ciężko jest później cokolwiek do nich dostawić, czy to umywalkę, czy pralkę.
#2016-01-04 09:00:23 

pogodzona_z_losem

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Koronowo

Wiek: 28

Ja mam u siebie kabinę kwadratową. Niestety nie jestem zadowolona. Fakt, bardzo ładnie wygląda w łazience i nie przysparza kłopotów z czyszczeniem, natomiast pomiędzy ceramicznymi płytkami, którymi jest wyłożony dół kabiny a silikonem powstają zabrudzenia których nie jestem w stanie doczyścić. Tragedia!
#2016-01-04 10:01:44 

anoMalia

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Niemodlin

Wiek: 29

Bez przesady, takie kabiny wystarczy tylko systematycznie czyścić i nie zostawiać w nich nadmiaru wody po skorzystaniu… Poza tym kabiny kwadratowe również mają brodziki, więc kwestia czyszczenia w tym przypadku jest drugorzędna.
#2016-01-04 12:44:55 

puzon007

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Strzegom

Wiek: 29

Szanowna Pani, kabiny te różnią się wyłącznie kształtem. Ważne są natomiast precyzja i materiały z których je wykonano. Więc tak jak zauważył kolega, skoro pasuje każdy kształt i rozmiar należy poszperać co i w jakiej cenie jest do zaoferowania i zdecydować, bowiem nie ma złotego środka w tym przypadku..
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015