#2016-02-26 05:38:29 

Tasak

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Polańczyk

Wiek: 41

Potrzebuję odpowiedzi na pytanie, najlepiej od osób które już mają moskitiery w domu, czy większe wersje- na drzwi rzeczywiście są przydatne i nie przepuszczają komarów. Szczególnie zależy mi na informacji czy z czasem stelaż nie ulega jakimś deformacjom i przestaje odpowiednio dolegać do drzwi.
#2016-02-26 06:26:37 

puzon007

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Strzegom

Wiek: 29

Wiesz, wszystko się starzeje i z czasem zużywa ale jeśli nie będziesz z tą moskitierą robił czegoś do czego nie jest przeznaczona to powinna służyć lata. Nawet nie wiem co podać za przykład złego używania bo ludzie mają różne pomysły no ale wiadomo że jeśli nie będziesz jej jakoś specjalnie dokuczał to nic sie nie stanie. Ja mam swoją już parę ładnych lat, najbardziej obawiałem się że na sloncu materiał zacznie nieodpowiednio pracowac i wszystko sie rozejdzie, ale jest w porządku.
#2016-02-26 07:38:47 

anoMalia

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Niemodlin

Wiek: 29

Tak jak pisze moj przedmówca moskitiera to wydatek raz na pare lat chyba ze masz jakies dzikie zwierzeta ktore beda wchodzic oknami, albo Twój dom zaatakuje gang. Nie wiem co trzeba robic zeby popsuc te siatki, szczególnie jesli kupisz sztywniejsze.
#2016-02-26 10:14:00 

Tasak

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Polańczyk

Wiek: 41

Czyli nie mam czego się obawiać. Po prostu wolałem spytać bo nigdy nie interesowałem się tym tematem. Dzięki za pomoc i wszystkiego dobrego. Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015