#2016-08-03 02:37:05 

blackbird

Użytkownik

Cześć wszystkim. Jak rozwiązujecie sprawę zakupów (i nie chodzi mi tutaj o te spożywcze), posiadając dość dużą rodzinę? Nie ma u Was kłótni z tego powodu? Wiadomo, że jak zbierze się pięć osób, każda z innymi upodobaniami i oczekiwaniami, to tworzy się destrukcyjna wręcz burza mózgów. W Waszych domach też tak jest? Podzielcie się doświadczeniami.
#2016-08-03 03:25:05 

Tragiczny

Użytkownik

Pięć osób to jeszcze nie taka duża rodzina, postaw się na miejscu tych, którzy mają w domu pięć, ale dzieci.. Wtedy musi być istny horror, a ja zdecydowanie wolę komedie. Albo dramaty psychologiczne, ale nie w tym kontekście.
#2016-08-03 05:36:14 

KarolinaG.

Użytkownik

Miałam delikatne zgrzyty gdy przyszło do remontu nowego mieszkania. W końcu dorobiliśmy się własnego ale trzeba było budować wszystko od początku. Ale rozwiązaliśmy to jakoś. Po prostu każdy miał wpływ na urządzenie swojego pokoju. Zdecydowaliśmy się tylko na jeden sklep internetowy, to był warunek. Zreszta zajrzyjcie sami: meble24sklep.pl/6-o-nas, ofertya jest tak zróżnicowana że nawet najbardziej kapryśna osoba znajdzie coś dla siebie. Nam się udało, a wszyscy mamy upartość wrodzoną. W końcu takie geny :).
#2016-08-03 05:47:24 

pogodzona_z_losem

Użytkownik

Jakie ładne zdjęcia! Aż w człowieku budzi się dusza dekoratora wnętrz, naprawdę. U nas to nawet były spory jeśli chodzi o zwykłe meble do kuchni. Sprzeczaliśmy, czy chcemy stół drewniany, może szklany. Okrągły czy prostokątny. W końcu osiągnęliśmy konsensus hahaha, kupiliśmy prostokątny drewniany stół, z okrągłą szklaną wstawką pośrodku ;). Grunt to pomysłowość!

#2016-08-03 06:43:16 

KarolinaG.

Użytkownik

Jesteś mistrzem negocjacji! Na drugi raz zgłoszę się do Ciebie po poradę! Ale mam nadzieję że żaden remont mnie więcej nie czeka, bo osiwieję.
#2016-08-03 09:27:45 

anoMalia

Użytkownik

Moje dzieciaczki postawiły oczywiście na nowoczesne meble młodzieżowe żeby nie było wstydu przed znajomymi – nie protestowałam. A gdy pokazali mi w Internecie jakie konkretnie mają na myśli meble, to sama się poczułąm jakbym miała 18 lat! Zachwyciły mnie, naprawdę ;). I stąd też zaczęłam urządzać cały dom w stylu nowoczesnym. Nawet lakierowane krzesła w jadalni nie są jakieś nudne, nie rzucające się w oczy, tylko wręcz przeciwnie. Wyglądają fantastycznie.

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015