#2016-08-29 02:04:30 

kwadratowa

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Trzebinia

Wiek: 30

Czy jest może ktoś, kogo dziecko śpi na materacach lateksowych? Generalnie ludzie bardzo sobie je chwalą, mają wiele dobrych opinii, ale ja tak się trochę zastanawiam czy by na pewno lateks faktycznie jest bezpieczny dla tak małego człowieka, w końcu to chemia? Akurat nie długo będę musiała zmienić swojemu dziecku materac na trochę większy już i pewnie ten dylemat powróci.
#2016-08-29 03:21:32 

Uszczelka

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Zduny

Wiek: 39

Jeśli będziesz moja droga korzystać z materacy lateksowych dedykowanych dzieciom to naprawdę możesz być spokojna. Każda rzecz robiona z myślą o dzieciach musi spełniać bardzo rygorystyczne normy jakości, konieczne jest porządne wykonanie, a jak już kupujesz właśnie od dobrego producenta, który jest na rynku ceniony, to w ogóle bajka ;)
#2016-08-29 05:01:17 

myszka_gumka

Użytkownik

Posty: 33

Skąd: Mirsk

Wiek: 21

Moje dziecko śpi na takim właśnie materacu, kupiłam go zupełnie przypadkowo w okazyjcnej cenie i okazuje się, że jest bardzo fajny. Nie wiem czy to przypadek czy może jednak materac bo kurczę dziecko na nim śpi dosłownie jak zabite. Wcześniej to często budziło się po nocach i płakało, a teraz jest dużo spokojniej, ale może to tylko zbieg okoliczności. Na pewno ni narzekam na nie ;)
#2016-08-29 07:32:39 

carrantuohill

Użytkownik

Posty: 20

Skąd: Bojanowo

Wiek: 44

Mnie to się lateks kojarzy z zupełnie innymi rzeczami :P
#2016-08-29 08:16:40 

kwadratowa

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Trzebinia

Wiek: 30

ehh, faceci…No ja właśnie szukałam doświadczonego polskiego producenta materacy i tak trafiłam właśnie w to miejsce, gdzie zamierzam zamówić niedługo materacyk dla swojego dziecka. Troszkę rozwialiście moje wątpliwości za co bardzo jestem Wam wdzięczna. Trzymajcie się.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015