#2016-09-08 03:09:32 

qvadrivivm

Użytkownik

Dzień dobry wszystkim. Zastanawiam się właśnie jakie modele gniazdek i włączników są obecnie modne. Remontuję mieszkanie w tajemnicy przed żoną, która wyjechała na dwumiesięczne szkolenie i chciałem, żeby wyglądało nowocześnie. Brakuje mi w zasadzie wykończenia, kolor ścian już jest, meble tez już kupiłem, ale dodatków takich jak gniazdka i włączniki żeby ładnie wyglądała całość mi brakuje. Możecie coś podpowiedzieć?
#2016-09-08 04:00:04 

cichosza

Użytkownik

Witaj. bardzo miło z twojej strony, że taką niespodziankę chcesz zrobić żonie. Pewnie będzie bardzo uradowana. Ja też bym chciała, żeby mój mąż czasami tak pomyślał. Postanowiłam trochę przejrzeć propozycje i mnie się podobają kontakty marki Ospel. W ogóle akcesoria tej firmy ładnie się prezentują. Także włączniki z takimi szklanymi ramkami świetnie wyglądają. Mnie się podobają z intensywnymi kolorami ścian.
#2016-09-08 05:34:34 

wirtualnydemotywator

Użytkownik

Siemka. Tutaj są fajne propozycje na takie akcesoria elektrycznydom.pl/24-rosa. Radzę sobie przejrzeć akcesoria w tym sklepie, bo mają ciekawe promocje cenowe.
#2016-09-08 08:08:10 

kwadratowa

Użytkownik

Mnie też się podobają ramki szklane. Tym bardziej, jeśli są podświetlane. Takie mi się najbardziej podobają.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015