#2016-09-28 05:09:18 

Zbyszko67

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Gogolin

Wiek: 32

Siemka! Chciałbym pobujać się z ziomkami po Krakowie jakimś fajnym autkiem (najlepiej mercedes albo nowsze audi), bo wpada do miasta mój kumpel, z którym się nie widzieliśmy od liceum. No jest problem, bo nie mam swojego auta, a obiecałem mu fajną przejażdżkę – wieczorem może wpadniemy też do jakiegoś klubu. Zna ktoś może jakieś dobre wypożyczalnie? Podajcie też adres albo telefon
#2016-09-28 06:20:02 

Olga78

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Myszyniec

Wiek: 37

Audica lub merc to cię trochę wyniesie... ale jak tam chcesz :) Łap linka do wypożyczalni master4car.pl/wypozyczalnia-samochodow-krakow/ nie dziękuj, ale jak podeślesz jakąś czekoladę, to się nie obrażę :)
#2016-09-28 09:02:52 

wirtualnydemotywator

Użytkownik

Posty: 31

Skąd: Annopol

Wiek: 20

Przed ziomkiem to się chce przyszpanować, co? A nie lepiej mu się przyznać, że nie stać cię na takie auto? Jak kumpel, to powinien zrozumieć. Najgorzej to być fałszywym...
#2016-09-28 10:03:54 

anoMalia

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Niemodlin

Wiek: 29

Do kolegi wyżej – dajże spokój. Wpada chłopak do miasta raz na jakiś czas, to nie można sobie razem zaszaleć? Idź sobie życie układać, a nie innym... a co do wypożyczalni, to również polecam – miła obsługa, może dlatego, że pracuje tam dwóch moich braci :) Także zapraszam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015