#2016-09-30 01:23:56 

KarolinaG.

Użytkownik

Posty: 62

Skąd: Frombork

Wiek: 33

Witajcie moi drodzy. Ostatnio zrobiłam sobie remont w domu. Takie tam w sumie kosmentyczne różne poprawki. I się wzięłam ostro za oświetlenie bo to, które do tej pory miałam w domu już mnie do białej gorączki doprowadzało. Wiecie, czego jeszcze mi brakuje? Kloszy. No nie mogę żadnych znaleźć, które by mi pasowały do wystroju, normalnie jakaś masakra
#2016-09-30 03:45:30 

qvadrivivm

Użytkownik

Posty: 28

Skąd: Kolbuszowa

Wiek: 38

A próbowałaś szukać jakoś na stronie www.gitmarket.pl/klosze/? Moim zdaniem tam jest ogromny wybór wszelkiego rodzaju kloszy i z tej oferty na pewno Ci się uda coś dla siebie wymyślić i znaleźć. A jeśli tam nie znajdziesz niczego odpowiedniego to już chyba nigdzie, no sorry :D
#2016-09-30 03:58:17 

KarolinaG.

Użytkownik

Posty: 62

Skąd: Frombork

Wiek: 33

No dobrze, dobrze już zaczynam tam szukać i mam nadzieję, że rzeczywiście tam znajdę coś odpowiedniego dla siebie. Już nawet po otwarciu linku widze ze raczej będę zadowolona z tego co jest tam dostępne Przy okazji już widzę, że żarówki led g9 tam też mają i to w cenie nawet całkiem fajnej, więc sobie od razu zakupię ich większą liczbę
#2016-09-30 05:49:28 

qvadrivivm

Użytkownik

Posty: 28

Skąd: Kolbuszowa

Wiek: 38

Widzisz jednak miałem nosa. No fakt, jeśli chodzi o oświetlenie to oni się całkiem dobrze nawet spisują. Nawet świetlówkowe stateczniki mają, a w dzisiejszych czasach znaleźć takie to jest normalnie jakiś koszmar. Ale udało się, teraz polecam ten sklep każdemu
#2016-09-30 08:43:14 

Zbyszko67

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Gogolin

Wiek: 32

No kolego muszę przyznać, że wszystko jest spoko w tym sklepie. Nawet na schody tam można znaleźć oświetlenie, a teraz u mnie w domu się zaczyna bitwa o takie światło, bo żona koniecznie chce
#2016-09-30 10:11:52 

qvadrivivm

Użytkownik

Posty: 28

Skąd: Kolbuszowa

Wiek: 38

Polecam jeszcze na www.gitmarket.pl/domowe-meblowe/ zobaczyć takie światełka do mebli, dzięki którym wszystko będzie ładnie oświetlone i zrobione. U mnie to wygląda przepięknie wręcz :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015