#2016-10-13 04:37:02 

Stratosfera

Użytkownik

Posty: 24

Skąd: Zawiercie

Wiek: 28

Witam, tak jak w temacie szukam dobrego biura księgowego, które nie ma jakiś wielkich stawek. Powiem szczerze nie stać mnie an drogiego księgowego. Oczywiście nie chcę mieć jakiegoś no nejma co mi samych błędów narobi. chodzi mi o takie wypośrodkowanie w miarę tanio jak na fachową obsługę. Nie wiem czy jestem dobrze zrozumiana.
#2016-10-13 06:45:08 

Tragiczny

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Lębork

Wiek: 21

Wejdź sobie na akvirtus.com.pl. naprawdę nie mają jakoś wysokich cen, jakość jest pierwszorzędna, jeszcze nigdy nie zdarzył im się żaden błąd. Wszystko sprawdzają po dwa razy. Mają po prostu dobry system pracy, a że mają dużo zleceń to i ich ceny nie musza być bardzo wysokie.
#2016-10-13 07:02:42 

anoMalia

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Niemodlin

Wiek: 29

Ta firma najlepiej ogrania w Warszawie pełną księgowość. Kolega mi ich polecił i jestem strasznie zadowolony. Nie mam na co narzekać. W sumie to nie znam takich problemów jak czasem się słyszy, ze przez błąd księgowości coś się zawaliło. Zawsze wszystko jest ok.
#2016-10-13 09:15:32 

myszka_gumka

Użytkownik

Posty: 33

Skąd: Mirsk

Wiek: 21

Nie wiem czy wiesz, ale warszawskie księgi handlowe prowadzi się trochę inaczej. tutaj króluje tak zwana kreatywna księgowość. to znaczy w ramach prawa oczywiście szuka się takich rozwiązań, żeby wyszło jak najbardziej korzystnie dla klienta. ja bym na twoim miejscu postawiła na to, bo w skali roku możesz naprawdę bardzo dużo zaoszczędzić.
#2016-10-13 10:20:02 

KarolinaG.

Użytkownik

Posty: 62

Skąd: Frombork

Wiek: 33

Szczerze ja nie wyobrażam sobie korzystać z biura księgowego. Księgowa musi być u mnie na etacie inaczej jak może pamiętać o problemach mojej firmy. Musi być na miejscu, żeby wszystko na bieżąco ogarniać. No może jak ktoś ma małą foremkę, ale to jest takie rozwiązanie an początek.
#2016-10-13 11:46:24 

Tragiczny

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Lębork

Wiek: 21

No nie wiem, biuro księgowe ma zazwyczaj niższe ceny i jest bardziej profesjonalne, bo zatrudnia kilku specjalistów z różnych dziedzin.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015