#2016-10-18 01:11:33 

kwadratowa

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Trzebinia

Wiek: 30

Hej hej! Wiem, że tutaj na forum ludzie o różne rzeczy pytają i różne ich dylematy ogólnie rzecz biorąc dręczą. Czasami też zadaja takie pytania, że w sumie to nikt nie wie o co im dokładnie chodzi. No na szczęście ja taką osobą nie będę i zadam pytanie prosto z mostu i mam nadzieję, że każdy zrozumie o co mi dokładnie chodzi. A chodzi o to, że prowadzę ostatnio miejsca, w którym bym mogła kupić bakalie. Duże ilości bakalii
#2016-10-18 04:06:13 

Tragiczny

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Lębork

Wiek: 21

No rzeczywiście koleżanko. Udało Ci się określić swój problem bardzo rzeczowo i zasługujesz na pochwałę. Co więcej, nie tylko na pochwałe, ale też na odpowiedź i mamy nadzeje, że się tu wkrótce ktoś pojawi i Ci wszystko dobrze wyjaśni
#2016-10-18 06:48:47 

Bidon

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Rawicz

Wiek: 26

Mam nadzieję, że chociaż w jakiś stopniu mnie się uda odpowiedzieć na Twoje pytanie. Ja też czasami kupuje różne takie rzeczy. Nasiona, bakalie, owoce suszone i wiele takich spraw. Na przykład na stronie www.bakaliowo.pl/bakaliowo-pl/czarnuszka ostatnim razem udało mi się kupić w naprawdę świetnej cenie czarnuszkę. Właściwości tego czarnego kminku sa chyba wszystkim znane i za dużo tutaj mówić nie muszę
#2016-10-18 07:02:45 

kwadratowa

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Trzebinia

Wiek: 30

A tak, czarnuszka wiadomo, ze jest dobrem. Ale powiedz mi, wchodzę sobie tam normalnie na strone i znajde też inne rzeczy z szeroko pojmowanych bakalii czy tylko ta czarnuszka tam będzie do kupienia?
#2016-10-18 08:13:17 

Tragiczny

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Lębork

Wiek: 21

Nie no, pewnie że dostaniesz tam większość bakalii. Na przykład też czarny sezam tam będzie, a podobno to on jest bardzo trudno dostępny w innych miejscach. Trzeba więc po prostu wiedzieć, że w tym miejscu można wiele rzeczy kupić
#2016-10-18 11:03:31 

qvadrivivm

Użytkownik

Posty: 28

Skąd: Kolbuszowa

Wiek: 38

Ja to bym jeszcze polecał śliwki suszone, bo ta jakość, która dostępna jest akurat w tym sklepie to normalnie jest nie do pobicia. Sama się przekonasz, jak już zaczniesz tam robić zakupy :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015