#2016-10-25 05:43:33 

myszka_gumka

Użytkownik

Posty: 33

Skąd: Mirsk

Wiek: 21

Hejka. Do panów mam tutaj ogromną prośbę. Planuje zrobić remont swojego mieszkania i problem polega na tym, że ja nie mam żadnego pojęcia jak się za to zabrać. Pieniędzy mam trochę na to, żeby mieszkanie wyglądało jak nowe, ale też nie aż tyle, żeby szaleć jakoś niewiadomo jak. No nie wiem o co chodzi, jak sobie z tym poradzić. Co się przy takim remoncie właściwie robi?
#2016-10-25 06:38:07 

Tasak

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Polańczyk

Wiek: 41

A to zależy wszystko od tego co dokładnie chcesz wyremontować. No bo możesz tylko ściany sobie pomalować i odświeżyć i tyle. No i uznasz remont właściwie za zakończony. Ale jest jeszcze wiele innych rzeczy, które możesz zrobić. Na przykład wyrównać te ściany, zaszpachlować, żeby nie było w nich żadnych niedoskonałości. No ogólnie rzecz biorąc to paleta rzeczy do zrobienia jest ogromna.
#2016-10-25 07:45:35 

myszka_gumka

Użytkownik

Posty: 33

Skąd: Mirsk

Wiek: 21

Matko kochana i jak ja mam sama to wszystko zrobić? Niby jak ja mam sama ściany szpachlować? :D To chyba jakiś niepoważny żart jest. Ech, no cóż. Mam nadzieję, że uda mi się po prostu znaleźć kogoś do pomocy, komu po po prostu zapłacę jakąś tam gotówkę i wszystko zrobi dla mnie, bo ja na zabawę w takie rzeczy nie mam chyba po prostu siły. A cenowo to jak takie remonty wyglądają?
#2016-10-25 09:54:41 

Tasak

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Polańczyk

Wiek: 41

Wiesz co, musisz sobie popatrzeć, bo jeśli idzie o usługi remontowe Poznań cennik może przedstawić Ci naprawdę różne i musisz po prostu wiedzieć czego szukasz i w jakiej jakości. Niekórzy fachowcy naprawdę dobre remonty robią w świetnej cenie więc bez obaw
#2016-10-25 10:33:30 

myszka_gumka

Użytkownik

Posty: 33

Skąd: Mirsk

Wiek: 21

No dobrze, w takim razie się teraz trochę uspokoiłam i mam nadzieję, że rzeczywiście mi się uda znaleźć jakiegoś speca, który się wszystkim zajmie od początku do końca. Remont w Poznaniu może rzeczywiście przebiegnie spokojnie i dobrze
#2016-10-25 12:41:52 

Tasak

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Polańczyk

Wiek: 41

W takim razie trzymam kciuki, żeby udało Ci się znaleźć do tego odpowiednią osobę
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015