#2016-11-02 06:21:55 

Florek

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Radom

Wiek: 32

Hej! Moi drodzy, czy w Legnicy da się wynająć dobrego detektywa? Nie wiem czy to się na coś przyda ale chyba zarys sprawy wypada zaznaczyć bo fachowcy też mają rózne specjalizacje jak mi się wydaje. Mianowicie chodzi o osobę która zaginęła ale nie w takim ogólnym sensie – ona się ukrywa. Będę wdzięczny jeśli mi pomożecie.
#2016-11-02 07:49:46 

KarolinaG.

Użytkownik

Posty: 62

Skąd: Frombork

Wiek: 33

Nie pomyślałabym ze takie rzeczy dzieja się naprawdę...
#2016-11-02 09:03:41 

pogodzona_z_losem

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Koronowo

Wiek: 28

Sama miałam podobny, choć nie do końca przypadek i zleciłam to detektywom z CDFox. Mają swoją siedzibę we Wrocławiu ale działają także w okolicznych miastach gdzie mają swoje placówki. Tu masz bezpośredni link do Legnicy - cdfox.pl/kontakt/detektyw-legnica/. Mam nadzieję że pomogłam, pzdr.
#2016-11-02 09:34:12 

wirtualnydemotywator

Użytkownik

Posty: 31

Skąd: Annopol

Wiek: 20

Powiedziałbym że dzieje się jeszcze więcej. Jako były policjant wiem co mówię. Ludzie mają takie problemy i wpadają na tak karkołomne sposoby ich rozwiazania ze to sie w glowie nie miesci. No ale tak to już jest.
#2016-11-02 11:58:32 

puzon007

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Strzegom

Wiek: 29

Korzystałem z usług tych detektywów w Opolu i mogę tylko polecić. Zlecenie wykonane szybko, bez potknięć i problemów. Cena bardzo konkurencyjna, z tego co się orientuję w rynku to o wiele niższa niż konkurencyjnych biur. Może moja sprawa nie była zbyt skomplikowana ale niestety sam nie mam takich uprawnień jak specjaliści i nie mogę niektórych rzeczy zrobić zgodnie z prawem żeby potem wykazać je przed sądem. A tak szczerze to nawet gdybym miał prawne możliwości to nie wiem czy bym sie odważył...
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015