#2016-11-03 05:18:10 

blackbird

Użytkownik

Zastanawiam się od pewnego czasu żeby trochę odważniej zacząć promować swoją markę. Mam sklep papierniczy, do tego artykuły biurowe. Spory asortyment, klientów niby nie brakuje ale mam wrażenie że trochę odstaję marketingowo. Macie jakiś pomysł do podsunięcia jak ożywić sklep pod tym względem?
#2016-11-03 06:00:00 

KarolinaG.

Użytkownik

Chcesz wprowadzić jakieś firmowe gadżety, dobrze zrozumiałam? Jak tak to masz od wyboru do koloru. Mogą to być jakieś fajne opakowania, zerknij sobie tutaj artpress.eu/torby-foliowe/. To najtańsze rozwiązanie ale nawet taka zwykła foliówka z napisem od razu robi lepsze wrażenie na kliencie.
#2016-11-03 07:55:39 

KarolinaG.

Użytkownik

Torby to dobry pomysł, mógłbyś się też pokusić o jakieś opakowania ekologiczne. Są bardzo dobrej jakości torby z bawełny, możesz zamówić takie ze swoim logo czy adresem strony. Poza tym odwołałabym się na Twoim miejscu do klasycznych gadżetów. Takie długopisy reklamowe z nadrukiem jako upominek to fajny koncept. No i pasuje idealnie do branży :)
#2016-11-03 08:38:42 

Tasak

Użytkownik

Dziś każda agencja reklamowa albo zakłada poligraficzny wykona dla Ciebie takie zlecenie praktycznie od ręki. Nie musisz inwestować Bóg wie ile. Zamów jakieś fajne reklamówki, najlepiej logowane, do tego parę innych gadżetów w odpowiedniej ilości (te długopisy mogą być).
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015