#2016-11-03 22:01:26 

anoMalia

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Niemodlin

Wiek: 29

hej! Moja mama miała wypadek, upadła ze schodów w wyniku czego połamała miednicę. Na szczęscie szybko wraca do zdrowia a lekarz przepisał jej rehabilitację plus poruszanie sie w balkoniku. Szukałam już używanych ale niestety albo były bardzo drogie albo w takim stanie ze nie nadawały się do uzytku. Można sobie tylko zrobicwiekszakrzywde przez coś takiego. Byłabym wdzieczna gdyby ktoś mi pomógł i polecił jakiś niedrogi sklep w którym mogłabym dostać coś takiego.
#2016-11-03 23:41:23 

qvadrivivm

Użytkownik

Posty: 28

Skąd: Kolbuszowa

Wiek: 38

Też nie brałbym uzywanego bo nie wiadomo kto korzystał a jednak jest to taka dosyć osobista rzecz, przynajmniej w moim odczuciu. W każdym razie takie niedrogie balkoniki rehabilitacyjne widziałem w sklepie Rehafund. To jeden z lepszych i tańszych sklepów wiec bedzieszmiecpewnosc ze kupiony sprzet na pewno pomoze powrócić do zdrowia, pzdr.
#2016-11-04 01:45:07 

youngwoman

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Koluszki

Wiek: 22

Kolega poruszył bardzo wazna kwestie bo czesto okazuje sie ze stare modele sprzetów rehabilitacyjnych sostały wycofane bo wcale nie miały tak dobrego wplywu na ciało. Moze co prawda pomogły odzyskać formę ale chwile póxniejzdarzalasie dyskopatia kregoslupa, albo inne schorzenia. Dlatego lepiej uinikać używanych urzadzen do rehabilitacji. Sklep ktorypoleciłes znam i mialam nawet okazje zrobic zakupy pare razy. Prawdą jest że taniej i w podobnej jakości bedzie ci trudno cokolwiek dostać.
#2016-11-04 04:29:00 

Olga78

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Myszyniec

Wiek: 37

Cześć! Potrzebuję dobrej poduszki przeciwodleżynowej i znalazłam ją w tym sklepie ale chciałabym siedowiedziec czy jest wygodna i nie traci kształtu po dłuższym użytkowaniu, pozdrawiam.
#2016-11-04 06:59:01 

cichosza

Użytkownik

Posty: 12

Skąd: Kock

Wiek: 28

Nic takiego się nie dzieje. Kupiłam swoją poduszkę już naprawdę bardzo dawno, a śpi się na niej tak wygodnie jakbym wczoraj wyjęła ją z opakowania. Fajna, komfortowa i nie zmienia formy. Jak szukasz dobrej poduchy to polecam, bo przetestowałam już sporo ale taką drugą to raczej cięzko będzie dostać a już na pewno nie w tej cenie.
#2016-11-04 08:59:48 

Olga78

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Myszyniec

Wiek: 37

Tyle chciałam wiedzieć, dzięki.
#2016-11-04 09:21:31 

myszka_gumka

Użytkownik

Posty: 33

Skąd: Mirsk

Wiek: 21

Spoko, pzdr.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015