#2016-11-04 00:57:46 

pogodzona_z_losem

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Koronowo

Wiek: 28

Witam serdecznie. Mam takie pytanko małe. CHciałabym bardzo pojechać na jakąś pielgrzymke. Nie mam jednak pojęcia gdzie się takie rzeczy w ogóle organizuje. Mam się do kogoś zgłosić? Kogoś o to zapytać, gdzieś pojechać, zadzownić czy list wysłać? No nie mam pojęcia. Nigdy na czymś takim nie byłam
#2016-11-04 03:48:38 

Tragiczny

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Lębork

Wiek: 21

Dzień dobry. Mnie ostatnio zainteresowała bardzo pielgrzymka do Lourdes i tak się skłąda, że ofertę znalazłem nigdzie indziej niż w interencie. Więc sprawa jest o tyle dobra, że można sobie bez problemu poradzić nawet z takimi rzeczami przez internet i nie trzeba się obawiać niczego :)
#2016-11-04 06:44:16 

pogodzona_z_losem

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Koronowo

Wiek: 28

Ale super! Nie miałam pojęcia że przez internet będę mogła coś takiego załatwić jak pielgrzymka. Świat mnie ciągle zadziwia jednak. A gdzie to się takie rzeczy załatwia? Jest jakaś strona internetowa czy coś takiego? Możesz mi trochę w tej sprawie pomóc?
#2016-11-04 08:01:09 

Tragiczny

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Lębork

Wiek: 21

Jasne, chętnie pomogę zwłaszcza że dokładnie wiem jak się za to zabrać. Ja ze swojej strony polecę biuro pielgrzymek dla katolików które znajdziesz na stronie misjatravel.pl No i jak tu wejdziesz to będziesz miała różne dostępne oferty wyjazdów i pielgrzymek, więc na pewno coś tam dla siebie znajdziesz
#2016-11-04 08:58:17 

puzon007

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Strzegom

Wiek: 29

Ja nie mogę. Czego to ludzie nie wymyślą Specjalnie dedykowane dla katolików biuro podróży. Tego to chyba jeszcze nawet w kinie nie grali :D No ale cóż, człowiek się przez całe życie uczy. Jak mi na stare lata odbije to będę wiedział dokąd się mogę udać :D
#2016-11-04 10:29:41 

pogodzona_z_losem

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Koronowo

Wiek: 28

Kolego bardzo Cię proszę, nie śmieszkuj tutaj tylko zrób coś, żeby móc się rzeczywiście nawrócić i wstąpić na właściwą dla Ciebie drogę
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015