#2014-04-18 04:01:23 

Tragiczny

Użytkownik

Każdy, bez wyjątku, nałóg jest bardzo szkodliwy ale narkomania jest zdecydowanie najgorsza. Ktoś taki jak narkoman jest w stanie posunąć się nawet do okradzenia znajomej osoby, byle tylko kupić dla siebie narkotyki. Ćpanie wraz z upływem czasu staje się czymś najistotniejszym w życiu osoby uzależnionej. Ostatnimi czasy dostała sie w moje ręce ciekawa ulotka z określeniem: odwyk i dzięki temu dowiedziałem sie w jaki sposób prowadzi sie terapię osób borykających się z takim problemem. Siostra mojej mamy trochę popija. Uważam że powinna gdzieś sie zgłosić z tym problemem bo naraża sie na to ze w końcu stanie sie starą pijaczką. Mówiąc tak mam na myśli wystąpienie ciągów alkoholowych.
#2014-04-18 06:53:51 

puzon007

Użytkownik

Alkoholizm, narkomania i inne uzależnienia są bardzo złe. Trudno jest wyjść z tego. Wtedy bardzo potrzebne jest duże wsparcie bliskich, którzy nie opuszczą nas w najgorszym momencie. Byłem alkoholikiem 5 lat. Nigdy bym nie pomyślał, że będę takim pijakiem. Otworzyłem firmę, wszystko bardzo dobrze funkcjonowało. Do czasu kiedy zacząłem pić, nic mnie nie interesowało. Firma zbankrutowała. Nie dbałem żonę i moje pociechy. Ale w końcu pojawiłam mi się czerwona lampka. Pojąłem, że jeżeli chciałbym żyć normalnie to jedyne co może nie ocalić to leczenie uzależnień wyszukany na www.osrodek-oaza.pl/leczenie Poszedłem na leczenie. Dzisiaj jestem odmienionym człowiekiem.: )
#2014-04-18 07:42:13 

Uszczelka

Użytkownik

Z pewnością uzależnienie od internetu to najbardziej kłopotliwy nałóg, szczególnie, że dotyczy już najmłodszych osób. Internet to obecnie najpotężniejsze niebezpieczeństwo, w sytuacji kiedy jest niewłaściwie używany. Z pewnością dzieciaki mogą w nim chodzić jedynie pod bacznym okiem swoich rodziców. Ja nie mam swoich dzieciaków, ale jeślibym je miała, to położyłabym szczególny nacisk na liczbę godzin spędzonych przed komputerem. W obecnych czasach dzieci przesiadują przed nim dużo czasu, a prawie wcale nie spędzają czasu w inny sposób.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015