#2016-12-14 02:02:58 

anoMalia

Użytkownik

jadę z wizytą do Lublina i zastanawiam się na co lepiej się zdecydować, na hotel czy na hostel? Co polecacie?
#2016-12-14 04:19:40 

Tragiczny

Użytkownik

cóż, hostele są podejrzane, przede wszystkim najczęściej trafiasz do pokoju wieloosobowego, nie masz przypisanej do pokoju łazienki i trafiasz na typów spod ciemnej gwiazdy. Wybieram zawsze hotel.
#2016-12-14 05:44:26 

KarolinaG.

Użytkownik

nie ma co porównywać. Jeżeli chcesz się wyspać i nie narzekać na brud w pokoju i brak kołdry, to zdecyduj się jak najbardziej na hotel. Ja zimą tak wymarzłam w hostelu, bo okno się nie domykało. Mała szafeczka, w której nie mieściły się rzeczy. Nie polecam. Powiedziałam sobie, że nigdy więcej hosteli.
#2016-12-14 08:20:17 

myszka_gumka

Użytkownik

masz teraz taki wybór hoteli na poziomie, że nie warto zmuszać się do kiepskich hostelowych warunków. Na przykład ten hotel http://agit-hotel.pl/ schludny, czysty i w przystępnej cenie. Rzeczywiście największym problemem w hostelach jest nieporządek w pokojach, ale też brak własnej łazienki. Trzeba niestety dzielić łazienkę z innymi osobami. Dla mnie to wykluczone. Nie po to wyjeżdżam, żeby jeszczeczekac w kolejce do prysznicu.
#2016-12-14 10:03:32 

Bidon

Użytkownik

racja, hostele mają kiepską renomę w tym kraju. Nie ma co się dziwić, właściciela nie dbają o pokoje i nie traktują serio swoich gości. Ustawiają w pokoju najgorsze meble i scielą dziurawe prześcieradła i powłoki na kołdrę. Chyba wszyscy to znamy niestety.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015