#2016-12-20 02:19:29 

Uszczelka

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Zduny

Wiek: 39

Witam serdecznie, zakładam ten wątek, ponieważ chciałabym się od Was dowiedzieć, gdzie kupujecie ubrania, kiedy zależy Wam na ich wysokiej jakości??? Niestety większość sieciówek oferuje ubrania, na przykład koszulki, które po kilku praniach wyglądają jakby miały ze sto lat, a cena wcale nie jest jakaś super niska.. Co prawda wybór jest ogromny w tych sieciowych sklepach, ale co z tego, jeżeli znalezienie czegoś, co posłuży dłużej niż miesiąc graniczy z cudem? Bede wdzieczna za Wasze odpowiedzi ;)
#2016-12-20 03:00:19 

kwadratowa

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Trzebinia

Wiek: 30

oooj swieta prawda!!! Niestety z tymi sieciówkami to różnie bywa. Można odnieść wrażenie, że w ogóle to najlepiej omijać je szerokim łukiem. Owszem, czasami trafi się coś fajnego, ale to chyba raz na milion... Podbijam temat!
#2016-12-20 04:46:21 

myszka_gumka

Użytkownik

Posty: 33

Skąd: Mirsk

Wiek: 21

No niestety, zakupy trzeba robić rozważnie, czasami lepiej dołożyć pare złotych i cieszyc sie ciuchami troche dłużej niż ten miesiąc ;) jeśli chodzi o koszulki, to od kilku lat kupuję firmy Tommy Hilfiger – jakość niesamowicie wysoka, koszulki można nosić latami, serio.
#2016-12-20 07:40:47 

Olga78

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Myszyniec

Wiek: 37

Tommy hilfiger rzeczywiscie marka godna polecenia, zarówno buty, spodnie koszulki czy akcesoria, zawsze bylam zadowolona. Mojemu mężowi też kupiłam ostatnio zestaw koszulek tutaj - https://splendear.com/on/odziez/koszulki?manufacturer=15– podaję link, gdyby ktoś był zainteresowany, bo na stronie tej można znaleźć markowe produkty w naprawdę dobrej cenie. Jak dla mn ie to jest marka, która bardzo bardzo fajnie łączy elegancję ze sportową nutą. Polecam i pozdrawiam!
#2016-12-20 08:35:10 

Uszczelka

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Zduny

Wiek: 39

ooo, dzięki, chyba czegoś takiego szukałam. Pozdrawiam serdecznie!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015