#2016-12-22 01:17:42 

Florek

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Radom

Wiek: 32

Czy sprawdzacie na bieżąco jaka jest informatyczna kondycja waszej firmy? To trochę przerażające jak wiele rzeczy zależy teraz od sprawnie działającej technologii… Gdy otwierałem swój biznes wszystkiego mieliśmy minimum i nie potrzebowaliśmy wielu komputerów. Teraz wszystko się rozrasta i sieć coraz bardziej się liczy. Każda awaria to spore ryzyko…
#2016-12-22 03:23:49 

Tasak

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Polańczyk

Wiek: 41

tak, sprawdzam, nie ma innej opcji. Trzeba to kontrolować, niestety. Polecam przeprowadzenie audytu https://www.lizard.pl/audyt-infrastruktury-it i jakąś dobrą, stałą opiekę informatyczną. Jeśli ma się pod ręką kogoś, kto naprawdę zna się na temacie, to można uniknąć wielu usterek. A porządnie wykonany audyt to wskazówka i początek drogi.;)
#2016-12-22 04:50:28 

wirtualnydemotywator

Użytkownik

Posty: 31

Skąd: Annopol

Wiek: 20

zgadzam się, audyty są przydatne. Ja się zawsze bardziej bałem nie awarii, a wirusów i jakichś wycieków albo utraty danych. Na pewno jeśli jest się w kontakcie z doświadczonym informatykiem to można się trochę uspokoić i przygotować sobie obronę na różne sytuacje.
#2016-12-22 06:30:46 

Olga78

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Myszyniec

Wiek: 37

i wiecie co, moim zdaniem, najważniejsze są kopie zapasowe. Muszą być – i to dobrze przemyślane. Pomagał mi w tym Lizard. Zresztą mam też u nich swój serwer, możecie spojrzeć na ich ofertę na stronie https://www.lizard.pl/nasze-serwery , na pewno będzie też to lepiej przedstawione. :)
#2016-12-22 08:51:28 

KarolinaG.

Użytkownik

Posty: 62

Skąd: Frombork

Wiek: 33

kopie zapasowe to podstawa, zgadzam się. A poza tym programy antywirusowe i dobre certyfikaty. Jeszcze warto zadbać o wyedukowanie pracowników, by wiedzieli na czym pracują i czego powinni unikać. I by robili jak najmniej błędów.;)
#2016-12-22 09:22:45 

Florek

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Radom

Wiek: 32

dziękuję wam za komentarze. Audyt to chyba dobry pomysł.:)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015