#2017-01-16 05:11:00 

KarolinaG.

Użytkownik

Posty: 62

Skąd: Frombork

Wiek: 33

Hej! Szukam niedrogiego sklepu ze sprzęgłami marki Ortlinghaus. Przeszukałam już wiele ofert i mam kilka wybranych – żeby nie było że nic w tym kierunku sama nie zrobiłam ;) – ale chciałabym poznać opinie innych żeby podjąć ostateczną decyzję. Liczę że mi pomożecie.
#2017-01-16 05:25:59 

Tragiczny

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Lębork

Wiek: 21

Nie wiem czy znalazłaś sklep apex.kepno.pl ale jest to zdecydowanie najlepszy dostawca na naszym rynku. W ofercie mają sprzęgła polskich producentów jak i zagranicznych, Ortlinghaus też na pewno będzie. Współpracuję z nimi bardzo długo i wszystko układało się lepiej niż dobrze :].
#2017-01-16 07:12:13 

Bidon

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Rawicz

Wiek: 26

Właśnie miałem o nich pisać... Tu koleżanka znajdzie wiecej informacji o zachodnich sprzęgłach: http://apex.kepno.pl/index2.php?page%5B0%5D=zachodnie ale sprzęgła Ortlinghaus oczywiście jak najbardziej polecam bo są trwałe i niezawodne. Miałem kiedyś i bardzo dobrze wspominam, awaryjność zerowa i duża pojemność cieplna. Nie wiem jak w innych sklepach ale tu się bardzo opłaca. Tak z ciekawości – jakie sklepy znalazłaś? Mógłbym pomóc w porównaniu bo i tak nie mam teraz nic do roboty.
#2017-01-16 09:06:26 

KarolinaG.

Użytkownik

Posty: 62

Skąd: Frombork

Wiek: 33

Wiesz co troche znalazłam ale w żadnym nie dostałam tak dobrej ceny jak tam gdzie polecacie wiec chyba nie ma sensu przedłużać. Fajnie że odpisaliście, dzięki za wasz czas, a temat zamykam. Mam nadzieje ze ktos jeszcze na nim skorzysta bo tak jak piszecie mozna sporo zaoszczedzic.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015