#2017-01-31 00:58:15 

Tasak

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Polańczyk

Wiek: 41

Sprawa niby dość oczywista, ale jak się wgłębić trochę bardziej to już nie tak bardzo. Chodzi mi o to jaki asortyment w sklepach z gadżetami erotycznymi sprzedaje się najlepiej. Zawsze myślałem, że są to wibratory, bo generalnie jeszcz jakiś czas temu tylko o tym się słyszało, ale jak sprawdziłem w ofercie towarów jest dużo więcej.
#2017-01-31 03:48:25 

Tragiczny

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Lębork

Wiek: 21

Dokładnie tak jak piszesz. Oferta w dzieisjesyzch czasach jest bardzo szeroka i to zarówno w stosunku do kobiet, jak i do mężczyzn. Towarów jest bardzo wiele i są one też różnego zastosowania. Nie ukrywam, że laikiem w tych sprawach nie jestem, ale niektóre przyrządy mnie zaskakują swoimi funkcjami :))))
#2017-01-31 04:15:06 

Tasak

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Polańczyk

Wiek: 41

No powiem Ci szczerze, że i mnie zaskoczyły niektóre sprzęty. Dlatego też jestem ciekawy co idzie najlepiej wśród tak szerokiego asortymentu, bo może też sobie coś sprawie do mojej sypialni :)))
#2017-01-31 05:20:08 

youngwoman

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Koluszki

Wiek: 22

Drodzy koledzy dobrego nigdy za wiele, więc jeśli uważacie, że jesteście gotowi na odrobinę szaleńśtwa w sypialni, to ja akurat zachęcam do takich zakupów. Bardzo dobrze sprzedają się na przykład wibratory, ale te w ersji mini, które zmieszczą się w każdej torebce, zobaczcie http://pinkarrow.pl/bullet-mini-wibratory prawda, żę fajne...
#2017-01-31 05:35:55 

KarolinaG.

Użytkownik

Posty: 62

Skąd: Frombork

Wiek: 33

No fajne, super, że są w różnych konfiguracjach...
#2017-01-31 08:28:54 

anoMalia

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Niemodlin

Wiek: 29

W różnych konfiguracjach to możecie sobie kulki gejszy kupić http://pinkarrow.pl/kulki-gejszy, są tradycyjne wersje, ale są też na przykład zdalnie sterowane z dodatkowym wyposażeniem. I to jest podobni hit, który bardzo dobrze się sprzedaje, co akurat mnie za bardzo nie dziwi.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015