#2017-04-04 06:23:32 

kwadratowa

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Trzebinia

Wiek: 30

Siemanko! Mam taką sprawę i mam nadzieję, że mi w niej pomożecie :) Więc otwieram restaurację w naszym pięknym mieście i chciałam ruszyć porządnie z kopyta. Zależy mi więc na najlepszej reklamie. Mam już prawie gotową stronę internetową, mam już gotowe teksty, jednak brakuje mi odpowiednich fotografii. Sama takich zdjęć, jakie bym chciala, niestety nie zrobię, a zależy mi na odpowiednim wyeksponowanu moich potraw. Sami wiecie, że jemy wpierw oczami, prawda?
#2017-04-04 07:38:55 

puzon007

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Strzegom

Wiek: 29

Nie da się ukryć. Nawet najsmaczniejsza potrawa, jeśli wygląda jak papka, to raczej mało ochoczo się do niej usiądzie. Tym bardziej, jeśli to jest restauracja. Już by ci jedna blondyna powiedziała, jakbyś brzydko ułożyła jedzenie na talerzu, co o tym myśli.
#2017-04-04 09:20:06 

kwadratowa

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Trzebinia

Wiek: 30

Mam nadzieję, że jej pomoc nie będzie mi ptorzebna :P na razie potrzebuję wsparcia profesjonalnych fotografów, więc jeśli macie jakiś namiar, to chętnie się dowiem :)
#2017-04-04 10:45:07 

Zbyszko67

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Gogolin

Wiek: 32

Bardzo dobra oferta fotografii kulinarnych w Częstochowie jest na stronie http://www.foto-kreatywni.pl/portfolio/kulinarna. Wiem, bo sam mam firmę cateringową, a tu zdjęcia na stronie internetowej są najważniejsze. Generalnie prowadzę catering z kuchnią tajską, która jest bardz barwna i im się udało tę różnorodność uchwycić na zdjęciach. Sam, jak patrzę na nie, to nachodzi mnie ochota, by się zgłosić do kuchni po coś dobrego :)
#2017-04-04 11:13:27 

pogodzona_z_losem

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Koronowo

Wiek: 28

Prawda! Ja mam „jedynie” foodtrucka z hamburgerami, ale klienci, którzy mogą podziwiać wykonane przez Foto Kreatywni zdjęcia na mojej stronie internetowej są naprawdę piękne :) Oddali wszystko, co powinno się znaleźć na takiej fotografii – i pyszność hamburgera, to, że jest gorący i że może mieć tak wiele różnych wariantów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015