#2014-05-04 21:20:53 

Stratosfera

Użytkownik

Dzień dobry ; ) Doskonale pamiętam dzień mojego ślubu. Jeny, ile ja się wówczas nalatałam, aby wszystko było dobrze. Ale zapamiętam to wydarzenie do śmierci. Mnóstwo się zastanawiałam z moim mężczyzną, czy na nasze wesele, zaprosić zespół czy też DJa. Ale doszliśmy do wniosku, że najlepiej zainwestować w zespoły weselne. Chciałabym się was zapytać, kto występował u was na weselu? Zespół lub też DJ? Czekam na wasze odpowiedzi.
#2014-05-05 00:19:59 

puzon007

Użytkownik

Każdy bierze to co woli. Jedni zamawiają orkiestrę, inni DJ'a. Ja zawsze byłem tradycjonalistą i jakoś nie za bardzo mogłem się przekonać do DJ'ów. Z tej przyczyny na swoje wesele zarezerwowałem kapelę muzyczną i nic a nic nie żałuję, ponieważ wszyscy goście świetnie się bawili. Goście z zespołu tak rozkręcili imprezę, że jeszcze przez tydzień wszyscy gadali jak to bombowo bawili się na weselu u Wojtka. Swoją kapelę odnalazłem w sieci pod słowami: zespół muzyczny poznań. Spodobała mi się ich propozycja, więc zatelefonowałem i dogadałem się. Ależ byłem zachwycony, ponieważ okazało się, że ta kapela gra utwory rockowe. Moja narzeczona bała się, że zaproszonym to nie przypasuje, ale jednak była w błędzie. Okazał się inaczej, na szczęście! ; )
#2014-05-05 02:16:38 

Tasak

Użytkownik

Jest równy podział pomiędzy DJ'ami, a orkiestrami muzycznymi. Bardzo trudno stwierdzić, kto co wynajmuje. Jeżeli chodzi o moje społeczeństwo, to większa grupa moich bliskich na swoich weselach miała zespoły. Ja też i to taką wyczesaną, bo grupę rockową. A udało mi się ją odnaleźć za pomocą mojego znajomego, który siedział u mnie i coś patrzył w necie, gdyż u niego coś się rozleciało. Ja chodziłem po kuchni, w pewnym czasie Paweł zawołał mnie i zapodał mi pewną stronę internetową www.oldschoolrockers.com.pl/zespol-weselny-z-wielkopolski na której swoje usługi oferowała rockowa orkiestra na wesela. Byłem pozytywnie zaskoczony, że coś takiego wymyślono. Nie pomyślałbym, ale bardzo mnie to uradowało. Wiedziałem, że moja ukochana się zgodzi, gdyż ona również lubiła klimaty rockowe. Ależ byłem szczęśliwy. Zadzwoniłem do nich i zamówiłem. Za dwa miesiące będą u nas dawać czadu na przyjęciu weselnym. ; )
#2014-05-05 03:13:03 

Florek

Użytkownik

Jedni zamawiają DJ’ów, a inni zespoły muzyczne. Moje wesele będzie za półtora roku. W końcu zdecydowaliśmy się z moją narzeczoną co zamawiamy. Będzie to orkiestra. Jeszcze tak dobrze nie mamy zielonego pojęcia jaka, ale mamy wiele ofert. W szczególności spodobała nam się jedna, którą Amanda odnalazła. Otóż wczoraj przechodziła chodnikiem i dostała broszurkę zatytułowaną: oldschoolrockers.com.pl. Zajrzeliśmy na ich stronę sieciową i muszę powiedzieć, że prezentuje się interesująco. Spodobał nam się bardzo ich wykonanie piosenek i w odróżnieniu od dużej ilości kapel ceny mają bardzo korzystne. Jeszcze się nie zdecydowaliśmy, ale żaden zespół tak nam nie przypadł do gustu jak ten. Więc prawdopodobnie zdecydujemy się na tą rockową orkiestrę.
#2014-05-05 06:02:35 

myszka_gumka

Użytkownik

Kapela jest o wiele ciekawsza niż DJ na przyjęciach weselnych. Moja kumpela wychodziła za mąż cztery miesiące temu i był u niej zespół. Za trzy lata ja mam wesele i też sobie zamówię zespół. Nawet jak wczoraj zastanawiałam się jaką wybrać to mój sąsiad zaproponował mi orkiestrę na wesele. Czemu nie?! Być może ktoś taki zespół będzie chciał, gdyż osobiście nie przepadam za takim rodzajem muzyki. Z tej przyczyny, ja Wam nie pomogę. Musicie radzić sobie sami. Pa!
#2014-05-05 06:24:29 

Bidon

Użytkownik

Najkorzystniej jest zamówić zespół weselny. Ja w taki sposób zrobiłem razem z ukochaną i w ogóle tego nie żałujemy. Sporo bym dał, aby przeżyć od nowa wesele, lecz to w ogóle już nie nastąpi. Teraz jesteśmy z Magdą 2 lata po tej uroczystości i jest nam razem znakomicie. Tymczasem nie mamy jeszcze dzieci, lecz prawdopodobnie to się wkrótce zmieni : )
#2014-05-05 09:11:43 

cichosza

Użytkownik

Znakomicie pamiętam moją uroczystość weselną, gdy zabawiał ludzi popularny zespół. Należy wyszukać dokładniejsze wiadomości o tej kapeli w necie np. tu www.oldschoolrockers.com.pl/orkiestra-na-wesele Teraz jesteśmy wraz z żoną w tracie remontu domu. Pragniemy przede wszystkim pomalować ściany.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015