#2017-05-15 02:35:49 

Tragiczny

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Lębork

Wiek: 21

Witam wszystkich Forumowiczów. Tak jak w temacie, poszukuję firmy która oferuje obróbkę skrawaniem. Mam kilkadziesiąc elementów metalowych, które muszę poddać obróbce CNC. Elementy te są różnej wielkości i oczekuję różnych kształtów. Niektóre będą miały zawierac otwory. Czasami potrzebne mi takze uslugi pochodne takie jak szlifowanie, dłutowanie czy frezowanie metali. Najlepiej by bylo, gdyby byla to firma w woj podlaskim, a już wspaniale by było, gdyby znajdowała się w Białymstoku :D Czy jesteście w stanie polecić mi jakąś dobrą firmę??? Będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie!!!
#2017-05-15 03:26:31 

Bidon

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Rawicz

Wiek: 26

No ja niestety nic nie moge Ci polecic, bo kazda firma, z ktora podjalem wspolprace byla droga a jakosc wykonania inaprawde nie byla najlepsza... Wychodze z zalozenia, ze najlepsi są właściiciele małych warsztatów – tańsi i zazwyczaj dużo lepsi fachowcy
#2017-05-15 04:32:09 

puzon007

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Strzegom

Wiek: 29

hej, hej. Jesli kolega ma do obrobienia kilkadziesiat elemntów roznych wielkosci, ktore musza byc poddane skomplikowanej obróbce, to wydaje mi się, że pojedynczy wlasciciel malego warsztatu wykonywałby tę prace naprawdę długo :D pzdr
#2017-05-15 05:51:21 

Tasak

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Polańczyk

Wiek: 41

Cześć! Zgadzam się z kolega wyzej, ja jestem zdania, ze większe firmy jednak lepiej wykonują prace tego typu. Kiedyś też potrzebowałem takiej firmy. Zlecenie bylo spore, większe niż Twoje na pewno, a czas realizacji byl zaskakująco krótki. http://br-technology.pl/ – podaje link do ich strony. To im zlecałem m.in. obróbkę skrawaniem w Białymstoku. Możesz się też tam zapoznac z cennikiem i znaleźć dane kontaktowe. Pozdrawiam serdecznie!!!
#2017-05-15 07:12:51 

Florek

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Radom

Wiek: 32

tez polecam tę firme br-technology.pl. Mają świetny sprzęt i rzeczywiście czas realizacji jest krótki.
#2017-05-15 09:13:19 

Tragiczny

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Lębork

Wiek: 21

Dzięki wielkie!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015