#2017-05-25 04:30:23 

KarolinaG.

Użytkownik

Posty: 62

Skąd: Frombork

Wiek: 33

Cześć, właśnie remontuje łazienkę i interesuja mnie lustra na wymiar w Poznaniu byłam już w kilku salonach z armaturą i wyposażeniem łazienek, ale jak do tej pory nic mnie nie zachwyciło, moze Wy wiecie gdzie w Poznaniu kupię nietuzinkowe lustra łazienkowe?
#2017-05-25 06:16:44 

Tragiczny

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Lębork

Wiek: 21

A moze masz za duze wymagania, nie wierze ze byłas w kilku salonach z armatura łazienkową i w żadnym nie znalazłaś lutra na wymiar, które by Ci się podobało.
#2017-05-25 08:03:05 

pogodzona_z_losem

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Koronowo

Wiek: 28

A co Ty taki niedowiarek jesteś, czasem tak bywa, pamiętam jak ja przeprowadzałam sie do nowego mieszkania i szukałam lustra na wymiar Poznań właśnie też mnie interesował, bo tam mieszkam. Z pomoca przyszła mi koleżanka, która podesłała mi link http://oferta.convitro.com.pl/oferta/produkty-ze-szkla/lustra-i-panele-kuchenne-szklane/, gdzie ceniony dostawca luster na wymiar oferuje nie tylko tradycyjne lustra podświetlane, ale także lustra antyczne i ze wszelkiego typu zdobieniami.
#2017-05-25 10:20:32 

youngwoman

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Koluszki

Wiek: 22

Warto zamówic lustro na wymiar w Poznaniu, pracują tam ludzie, którzy znają się na swojej robocie i mają nieprawdopodobne wyczucie smaku, a dobrze dobrane lustro powiększy i rozjaśni optycznie nawet małą łazienkę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015