#2017-06-21 03:04:33 

KarolinaG.

Użytkownik

Koledzy i Koleżanki, poszukuję na szybko sprawdzonej i solidnej firmy, która zaprojektuje mi ogród. Dobrze jakby firma była z Poznania, bo nie lubię załatwiać takich rzeczy na odległość, a druga sprawa, żeby była kreatywna i oryginalna - nie chciałabym mieć ogrodu jak każdy inny!
#2017-06-21 04:46:40 

pogodzona_z_losem

Użytkownik

Koleżanko, ale masz wymagania. No ale cóż, każdy ma prawo chcieć dla siebie jak najlepiej, rozumiem Cię, bo sama lubię się wyróżniać z tłumu! A co do Twojego pytania to ja słyszałam o jednej firmie, ma coś w nazwie z ogrodami, ale nie mogę sobie przypomnieć co dokładnie. Musiałabym zapytać sąsiadkę.
#2017-06-21 06:52:02 

KarolinaG.

Użytkownik

W razie czego, ja znam firmę, dla której projektowanie ogrodów w Poznaniu to codzienność. Zobacz sobie pod tym linkiem http://www.ogrodyodnowa.com/projektowanie-ogrodow/ co oferują w ramach projektowania i jak coś zadzwoń po więcej informacji.
#2017-06-21 08:00:22 

pogodzona_z_losem

Użytkownik

Kurczę, ubiegłaś mnie. Miałam właśnie podrzucić ten sam link, do tej samej firmy! Również jestem bardzo zadowolona z usług, jakie wykonują ;)
#2017-06-21 09:05:22 

anoMalia

Użytkownik

Hahaha! Jaki ten świat mały, ale co się dziwić. Jak firma ma dobre rekomendacje i podchodzi do każdej realizacji indywidualnie to się wieść roznosi:) Ja od nich zamawiałam zarówno projekt, założenie ogrodu, jak i projekt wraz z montażem systemu nawadniającego i nie mam co narzekać. Firma bardzo profesjonalna i znająca się na roślinach, jak i na konkretnych zasadach ich uprawy i nawadniania.
#2017-06-21 09:30:36 

KarolinaG.

Użytkownik

Bardzo, bardzo Ci dziękuję. Zależało mi na jakiejś sprawdzonej i polecanej firmie i oto mam! Wielkie dzięki!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015