#2018-01-23 01:55:58 

kwadratowa

Użytkownik

Hej wszystkim. Tak jak już pisałam w temacie poszukuje jakiegoś ładnego oświetlenie natynkowego. Byłam w kilku sklepach, ale niestety nie ma tam nic ciekawego. Może znacie jakiś sklep internetowy gdzie jest większy wybór? Chciała bym też żeby cena była w miarę przystępna.
#2018-01-23 02:19:11 

Stratosfera

Użytkownik

Na allegro kupiłam bardzo ładne lampy i to w naprawdę dobrej cenie. Wysłałam ci link do tego sprzedawcy. W informacji o nim ma też link do sklepu internetowego więc tam możesz zobaczyć żeby tak nie skakać po aukcjach.
#2018-01-23 02:43:41 

puzon007

Użytkownik

Polecam sklep ze strony ultra-elektro.pl. Jeżeli chodzi o oświetlenie to mają tam naprawdę duży wybór, szczególnie jeżeli chodzi o led. W internecie widziałem kilka sklepów i oferty są bardzo podobne. Mimo wszystko na tej stronie ceny są sporo niższe więc zachęcam do kupna właśnie tam ;)
#2018-01-23 05:36:07 

Tasak

Użytkownik

Czy ktoś z was obliczył jaka jest faktyczna różnica jeżeli chodzi o rachunki za prąd przy montażu lamp led? Dużo osób namawia mnie na wymianę żarówek na te ledowe, ale jestem ciekawy czy to faktycznie się opłaca.
#2018-01-23 07:10:23 

Olga78

Użytkownik

Widziałam bardzo fajne oświetlenie natynkowe właśnie na stronie https://www.ultra-elektro.pl/174-lampy-i-oprawy-natynkowe-led. Nie wiem jaki wzór cię najbardziej interesuje ale mam w mieszkaniu model robin d i bardzo dobrze się sprawuje. Daje bardzo jasne i przyjemne światło :)
#2018-01-23 07:21:52 

qvadrivivm

Użytkownik

Za rachunki płaciłem około 150 zł w miesiącu w średniej wielkości mieszkaniu. Jak wymieniłem wszystkie żarówki na te led to moje rachunki zmniejszyły się o ponad 20 zł. Przy większym metrażu pewnie oszczędności były by większe. W skali roku to i tak sporo.
#2018-01-23 08:56:48 

myszka_gumka

Użytkownik

W mojej firmie na całej hali produkcyjnej wymienili światła na ledowe. Nie tylko jest dużo lepsza widoczność ale i lampy wytwarzają mniej ciepła. Na takim dużym obiekcie który działa praktycznie 24 godziny na dobę różnice w rachunkach są warte nawet kilka tysięcy. Przy takiej skali działalności na pewno to się opłaca ;) Co do strony to polecam, zamawiałem tam już kilka razy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015