#2020-08-11 10:19:43 

Zbyszko67

Użytkownik

Ostatnio czytałem bardzo interesujący artykuł na temat historii alkoholu. Zawsze zastanawiałem się czy starożytni ludzie pili alkohol i w jaki sposób go wytwarzali. Wiadomo, że już 4000 lat przed Chrystusem, w Mezopotamii znane i cenione było piwo. Czy też jesteście zainteresowani tym tematem?
#2020-08-11 13:15:02 

Olga78

Użytkownik

Produkcja alkoholu zawsze mnie ciekawiła. Już od kilku lat robię domowe winko. Natomiast jeśli chodzi o naszych bardzo odległych przodków to prawdopodobnie przez przypadek odkryli mechanizmy produkcji alkoholu… Tymczasem w Egipcie 3000 lat p.n.e. piwo uchodziło za trunek narodowy.
#2020-08-11 14:29:17 

wirtualnydemotywator

Użytkownik

Ciekawy jestem, co by powiedzieli starożytni gdyby odwiedzili alkohole świata poznań. Ta hurtownia oferuje alkohole z najróżniejszych rejonów świata. Ma szeroki wybór takich trunków jak whisky, brandy, cachaca, grappa, gin czy rum. Regularnie wprowadza do asortymentu nowe propozycje, śledząc nowości nie tylko od popularnych producentów, ale również od kraftowych marek.
#2020-08-11 17:06:00 

Zbyszko67

Użytkownik

Dodam, że w starożytności wino natomiast było napojem przeznaczonym wyłącznie dla kapłanów i wysoko urodzonych. Ale czy wiedziano o negatywnych skutkach alkoholu? Ten temat nadal pozostaje niezbadany…
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015