#2016-11-23 12:36:57 

Zbyszko67

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Gogolin

Wiek: 32

Witajcie. Od zawsze mam problem z cerą naczynkową. Przy każdej zmianie temperatury, stresującej sytuacji robię się na twarzy bardzo czerwony, wręcz purpurowy. Jest to bardzo wstydliwe i uciążliwe, szczególnie w życiu dorosłym. Chciałbym coś z tym zrobić. Słyszałem o zabiegach laserem, czy możecie powiedzieć mi coś więcej na ten temat?
#2016-11-23 14:56:01 

anoMalia

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Niemodlin

Wiek: 29

Witaj. Jest to dosyć popularny problem, który łatwo zlikwidować przez zabieg laserem frakcyjnym, który zamyka rozszerzone naczynka krwionośne za pomocą nowoczesnej technologii, jaką jest radiotermoliza. Nie masz się czego bać, zabieg jest właściwe bezbolesny, ponieważ wykonywany jest za pomocą fal radiowych. W zależności od stopnia zaawansowania będziesz miał przeprowadzone kilka sesji w odstępach kilku tygodniowych, więc trochę z pewnością to potrwa.
#2016-11-23 16:55:41 

KarolinaG.

Użytkownik

Posty: 62

Skąd: Frombork

Wiek: 33

Hej, sama przeszłam taki zabieg rok temu i od tego czasu mam spokój. Zabieg bardzo ułatwił mi codzienne funkcjonowanie. Najważniejsza jest kosmetyczka Gliwice koniecznie odwiedź, ponieważ tutaj znajdziesz najlepszy gabinet w całej Polsce. Przemiła obsługa, profesjonalne podejście do klienta oraz zabiegi w bardzo atrakcyjnych cenach.
#2016-11-23 17:25:00 

kwadratowa

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Trzebinia

Wiek: 30

Cześć, ja także przeszłam zabieg usuwania naczynek i po kilku zabiegach nie ma po nich śladu. Cera staje się o wiele ładniejsza i łatwiejsza w codziennej pielęgnacji.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015