#2016-12-27 04:42:03 

wirtualnydemotywator

Użytkownik

Posty: 31

Skąd: Annopol

Wiek: 20

Szukamy doświadczonej, profesjonalnej firmy, która jest w stanie zająć się przeglądem wszystkich instalacji i ich naprawą. Zależy nam też na dobrej cenie. Chodzi o budynek w Warszawie – dosyć nowoczesny, więc potrzebna jest spora wiedza techniczna i odpowiedni sprzęt. Mamy na przykład klimatyzację.
#2016-12-27 05:55:44 

myszka_gumka

Użytkownik

Posty: 33

Skąd: Mirsk

Wiek: 21

to może kliknij sobie tutaj hagler.pl – nasza wspólnota korzysta z ich obsługi technicznej i chwalimy sobie te usługi. Co prawda nie mamy klimatyzacji, ale i u nas używają nowoczesnego sprzętu, na przykład kamery termowizyjnej. Z ich pomocą stan techniczny budynku wygląda tak jak potrzeba.;)
#2016-12-27 08:23:48 

Zbyszko67

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Gogolin

Wiek: 32

Korzystałem z usług tej firmy i mogę potwierdzić, są niezawodni. Najpierw robili mi tylko przegląd techniczny budynku, potem oddałem w ich ręce wszystkie sprawy konserwacyjne. Bardzo sprawnie naprawili nam całą elektrykę, która była w opłakanym stanie.
#2016-12-27 10:00:00 

wirtualnydemotywator

Użytkownik

Posty: 31

Skąd: Annopol

Wiek: 20

podoba mi się ich oferta, widzę, że kompleksowo podchodzą do budownictwa. Dziękuję za komentarze – przedzwonię do nich i zapytam co i jak, na kiedy będą w stanie się dla mnie zorganizować
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015