#2017-04-13 02:27:03 

Zbyszko67

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Gogolin

Wiek: 32

Witam. Poszukuję producenta dobrych, dwustronnych taśm. Takich nadających się np. do mocowania bannerów i tym podobnych rzeczy. Możecie mi kogoś polecić? Proszę o sprawdzone polecenia, bo zależy mi naprawdę na porządnych produktach wysokiej jakości oraz konkurencyjnych cenach.
#2017-04-13 03:23:13 

youngwoman

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Koluszki

Wiek: 22

Taśmy dwustronne kupisz w każdym sklepie budowniczym albo jakimś tam nie wiem, przemysłowym, czy jak to się tam nazywa. Więc chyba producent ci nie potrzebny, wystarczy do najbliższego sklepu tego typu podjechać i zapytać pana z obsługi albo panią o to która taśma jest najlepsza i tyle.
#2017-04-13 04:27:41 

Zbyszko67

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Gogolin

Wiek: 32

No niestety nie do końca, nie bez powodu pytam o producenta i o naprawdę porządne taśmy w dobrych cenach. Potrzebuję większą ilość takich materiałów i będę zamawiał je regularnie, więc niestety ale chodzenie po sklepach budowalnych i kupowanie czegoś takiego w cenach detalicznych mija się z celem z mojej perspektywy…
#2017-04-13 06:53:48 

youngwoman

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Koluszki

Wiek: 22

No to jak nie piszesz takich rzeczy to skąd mam wiedzieć czego ty tam sobie szukasz, myślałam że jesteś kolejnym co szuka tylko dobrze i tanio, bo takich cwaniaków to wszędzie pełno.
#2017-04-13 07:36:27 

anoMalia

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Niemodlin

Wiek: 29

No to można na przyszłość nie wyciągać takich pochopnych wniosków, koleżanko :) jak ktoś prosi o pomoc to chyba oczekuje pomocy a nie pouczania… w każdym razie jeśli chodzi o dobre taśmy klejące to polecam Ci zajrzeć tutaj: ebordi.pl/towar/lista/11/tasmy-dwustronnie-klejace. Mają naprawdę dobrej jakości produkty tego typu. Nie tylko taśmy, ale też inne rzeczy do pakowania, kartony i tego typu sprawy.
#2017-04-13 08:03:00 

Zbyszko67

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Gogolin

Wiek: 32

O, i o coś takiego mi chodziło. Dzięki Ci bardzo za polecenie i podesłanie linka.
#2017-04-13 10:00:00 

anoMalia

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Niemodlin

Wiek: 29

Nie ma za co, firma http://ebordi.pl/ to naprawdę dobry producent różnego rodzaju taśm, kartonów i folii. Naprawdę bardzo polecam, bo wypróbowałam i to nie raz, ale od dłuższego czasu współpracujemy z tą firmą i jesteśmy bardzo zadowoleni z usług i produktów. Taśmy trzymają porządnie, nie ma stresu, że coś się przyklei i zaraz to odpadnie. Kartony też wytrzymałe i odpowiednio sztywne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015