#2017-04-14 11:15:07 

youngwoman

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Koluszki

Wiek: 22

Witam. Poszukuję sprawdzonego i doświadczonego reumatologa w Warszawie. Zalezy mi na szybkiej wizycie, dlatego jestem gotowa skorzystać z usług kogoś, kto przyjmuje prywatnie. Czy znacie takiego godnego polecenia specjalistę?
#2017-04-14 11:28:57 

carrantuohill

Użytkownik

Posty: 20

Skąd: Bojanowo

Wiek: 44

Mnie również interesują konsultacje z lekarzem reumatologiem w Warszawie. Dostałem skierowanie do specjalisty ze względu na przewlekły ból kręgosłupa, który odczuwam od pewnego czasu.
#2017-04-14 13:34:52 

anoMalia

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Niemodlin

Wiek: 29

Według mnie najlepszy reumatolog w Warszawie to ten, który przyjmuje w prywatnym, nowoczesnym centrum medycznym. Szczegóły oferty dotyczącej konsultacji z tym reumatologiem znajdują się pod adresem internetowym http://macromedica.pl/reumatolog-warszawa/. Sama chodze do niego regularnie na wizyty i zauważyłam już dużą poprawę mojego stanu zdrowia po wdrożonym przez niego leczeniu.
#2017-04-14 16:25:48 

pogodzona_z_losem

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Koronowo

Wiek: 28

Ja również polecam leczenie w Centrum Medycznym Macromedica w Warszawie. Z usług tej placówki korzystam nie tylko ja, ale również członkowie mojej rodziny. Jesteśmy zadowoleni z uzyskanej tam pomocy. Centrum wyróżnia się nie tylko profesjonalną kadrą medyczną, ale również profesjonalnym, zaawansowanym technologicznie sprzętem do badań oraz miłą obsługą i przyjazną atmosferą.
#2017-04-14 19:25:39 

youngwoman

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Koluszki

Wiek: 22

A z usług których specjalistów z tego centrum, oprócz wspomnianego już reumatologa, korzystałaś Ty lub Twoja rodzina?
#2017-04-14 20:36:52 

pogodzona_z_losem

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Koronowo

Wiek: 28

Moje dzieci korzystały tam z prywatnych wizyt u laryngologa. To świetny specjalista który bardzo pomógł przy problemach z uszami i drogami oddechowymi. Więcej informacji na temat oferty tego specjalisty znajduje się na stronie macromedica.pl/laryngolog-warszawa/. Poza tym ja byłam na wizycie u przyjmującego w centrum ginekologa oraz dermatologa. To także bardzo dobrzy specjaliści.
#2017-04-14 21:56:08 

youngwoman

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Koluszki

Wiek: 22

Rozumiem. Ja chyba również zdecyduję się zapisac na wizytę do tego centrum medycznego w Warszawie. A koszt konsultacji ile wynosi mniej więcej?
#2017-04-14 23:35:00 

pogodzona_z_losem

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Koronowo

Wiek: 28

Ceny konsultacji u poszczególnych specjalistów mogą się różnić, ale raczej nie wynosza więcej niż 160 złotych za wizytę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015