#2017-04-10 04:27:02 

Tasak

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Polańczyk

Wiek: 41

W moim zakładzie sporo maszyn, które działają przy wykorzystaniu kół zębatych, ale powoli zaczynają odmawiać posłuszeństwa, dlatego postanowiłem poszukać firmę, która zajmie się dłutowaniem, aby mogły na nowo pracować jak za dawnych lat swojej świetności. Możecie polecić kogoś z Wrocławia?
#2017-04-10 06:45:53 

puzon007

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Strzegom

Wiek: 29

To jeszcze działają takie maszyny? Myślałem, że w dzisiejszych czasach to w zakładach produkcyjnych dominuje elektronika. Fajnie dowiedzieć się czegoś nowego:) Niestety ja nie znam w ogóle takich zakładów.
#2017-04-10 08:51:28 

Bidon

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Rawicz

Wiek: 26

Znam jeden zakład, dla którego dłutowanie kół zębatych we Wrocławiu to żadna nowość. Na swojej stronie internetowej, a konkretnie pod linkiem o dłutowaniu https://sitkowscy.pl/oferta/dlutowanie/, dowiesz się wszystkiego na ten temat. Wiem, że wielu klientów chwali sobie ich usługi, więc myślę, że warto skorzystać, tym bardziej, że pewnie niewiele firm zajmuje się dłutowaniem:)
#2017-04-10 10:41:09 

Tragiczny

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Lębork

Wiek: 21

Mogę potwierdzić opinię poprzednika. Akurat też korzystałem z usługi dłutowania i maszyny teraz działają super. Powiedziałbym, że nawet są tak wydajne, jak w dniu zakupu. Naprawdę wykonali kawał dobrej roboty:)
#2017-04-10 12:30:00 

Tasak

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Polańczyk

Wiek: 41

No, nie spodziewałem się, że tak szybko udzielicie mi odpowiedzi. Dziękuję za trafne uwagi i pomoc, bo firma faktycznie okazała się super. Już wszystko z nimi umówiłem, więc teraz czekam na efekt końcowy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015