#2016-05-10 07:41:23 

Stratosfera

Użytkownik

Posty: 24

Skąd: Zawiercie

Wiek: 28

Moja nastoletnia córka zaskoczyła mnie ostatnio i to bardzo. Chyba skończył się u niej okres buntu, bo zaczyna dostrzegać sens dobrych rad udzielanych przez matkę i ojca. Nie mogę jej teraz zawieść. Przyszła kilka dni temu do mnie i poprosiła mnie o radę, jak urządzić swój pokój, żeby wyglądał przyzwoicie. Poradźcie co mam jej zaproponować, bo zupełnie nie wiem co młodzież lubi.
#2016-05-10 08:28:48 

Bidon

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Rawicz

Wiek: 26

Era obwieszania ścian plakatami chyba się już skończyła. Teraz młodzi ludzie stawiają raczej na nowoczesność w szerokim tego słowa znaczeniu. Moja córka, też nastolatka, sama sobie wybrała obrazy z napisami, myślę że po to, żeby podkreślić to, że staje się już dorosłą osobą. Możesz jej też zaproponować ten pomysł.
#2016-05-10 10:44:08 

Uszczelka

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Zduny

Wiek: 39

Zgodzę się z kolegą. To świetna rzecz, tym bardziej, że może pokazywać charakter dziecka, w tym przypadku nastolatka. Ja widziałam jeszcze w sklepie naklejkomania.eu cały zestaw naklejek na ścianę, z których można stworzyć jakiś napis. Nieźle to wygląda na ścianach i nie nieszczy ich struktury.
#2016-05-10 13:30:00 

Tasak

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Polańczyk

Wiek: 41

Czyli można powiedzieć, że młodzież się zmienia i to na lepsze. Ciekawe jak długo utrzyma się taki trend.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015