#2017-09-12 08:55:52 

kwadratowa

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Trzebinia

Wiek: 30

Cześć! Chciałabym zacząć stosować żel ujędrniający piersi ale nie wiem który wybrać. przydałby się ktoś znający się na rzeczy kto podpowiedziałby mi co warto kupić. Będę wdzięczna, pozdrawiam.
#2017-09-12 09:25:04 

Tragiczny

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Lębork

Wiek: 21

Słyszałem że te żele w ogóle nie działają. Niby jak miałyby działać? Ludzie myślą że wystarczy tylko coś posmarować, wziąć pigułkę a wszystkie problemy rozwiążą się same. Niestety świat tak nie działa.
#2017-09-12 11:08:40 

Bidon

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Rawicz

Wiek: 26

A jak działa świat? Skoro wiesz to może się podzielisz bo z tego co mi wiadomo to w każdej aptece można dostać leki i maści które pomagają na ból czy inne schorzenia. Łatwo jest pisać różne rzeczy nei mając potrzebnej wiedzy..
#2017-09-12 12:27:44 

Stratosfera

Użytkownik

Posty: 24

Skąd: Zawiercie

Wiek: 28

Hej, ja zanim kupiłam żel na ujędrnienie piersi zapytałam znajomego lekarza czy to działa i jest bezpieczne. Odpowiedział że w kwestii bezpieczeństwa nie ma żadnych zastrzeżeń bo dopuszczone do sprzedaży preparaty są gruntownie sprawdzane i badane. Działanie jest proste i szybkie, dzięki kolagenowi skóra staje się jędrniejsza, a pozostałe składniki odzywiają więzadła dzieki czemu powiększenie piersi zauważyłam już po tygodniu.
#2017-09-12 12:58:20 

Uszczelka

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Zduny

Wiek: 39

Skoro już rozmawiamy o tych sprawach to mozektos podpowie mi jakie afrodyzjaki są najlepsze?
#2017-09-12 13:43:36 

myszka_gumka

Użytkownik

Posty: 33

Skąd: Mirsk

Wiek: 21

Dobrze działa Sex Elixirpremium który stosuje od ponad dwóch lat. Nie zamieniłabym go na nic innego bo z naturalnych afrodyzjaków jest zdecydowanie najlepszy. Działa szybko, skutecznie, uwierz mi że nie ma tak złego dnia którego nie pokonasz z tym środkiem :). Nawet jak byłam zmęczona po przeprowadzce to ochrzciliśmy mieszkanie już pierwszej nocy ;). Nie zauważyłam jak dotąd żadnego negatywnego działania w tle wiec szczerze polecam.
#2017-09-12 15:13:36 

Uszczelka

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Zduny

Wiek: 39

Spróbuję bo nigdy nie brałam środków tego typu. Alkohol zawsze robił swoje ale pogarsza też świadomość i odczuwanie.
#2017-09-12 16:30:00 

myszka_gumka

Użytkownik

Posty: 33

Skąd: Mirsk

Wiek: 21

Właśnie dlatego zaczęłam rozglądać się za tabletkami albo specyfikami w płynie. Alkohol oprócz otępiania zmysłów może doprowadzić do uzależnienia a gdybym miała upijać siebie albo męża jak nam się chce to już dawno zamkneliby nas w ośrodku.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015