#2021-11-07 15:10:05 

Zbyszko67

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Gogolin

Wiek: 32

Już od jakiegoś czasu korzystam z dobrodziejstwa jakim jest Internet. Ostatnio pokusiłem się zamówić dwie butelki markowego wina w jednym ze sklepów internetowych, nie będę podawał nazwy. Spotkało mnie jednak niemiłe rozczarowanie. Jedno z zamówionych win nie było zgodne z opisem a na przesyłkę zamiast kilku dni czekałem niemal dwa tygodnie. Czy i Wy macie podobne doświadczenia? Czy znacie godne zaufania sklepy online z winami?
#2021-11-07 16:33:29 

Olga78

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Myszyniec

Wiek: 37

Rzeczywiście, czasami internetowe zakupy przynoszą niemiłe niespodzianki… Dotyczy to nie tylko sklepów z alkoholem. Nie ma co się jednak do nich zrażać. Tak jak w realnym życiu istnieją dobre i uczciwe sklepy jak i te niegodne zaufania.
#2021-11-07 17:38:02 

wirtualnydemotywator

Użytkownik

Posty: 31

Skąd: Annopol

Wiek: 20

Dobrze powiedziane @Olga78… Dobrze jest przed internetowymi zakupami zasięgnąć opinii o wybranym sprzedawcy. Istnieje wówczas mniejsze ryzyko tego, że zakupy będą nieudane.
#2021-11-07 19:07:24 

Tasak

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Polańczyk

Wiek: 41

Jeśli chodzi o godny zaufania i sprawdzony sklep z winami to polecam https://www.wina.pl/ . Sklep ten już od kilkunastu lat zaopatruje klientów w całej Polsce w samodzielnie importowane wina z najciekawszych regionów świata. Samodzielny import i uczciwe marże sprawiają, że ceny alkoholu są atrakcyjne a jakość bardzo wysoka. Nie zliczę już ile razy korzystałem z oferty tego sklepu internetowego. Zawsze towar był zgodny z opisem a przesyłka szybka i bezproblemowa.
#2021-11-07 19:33:22 

anoMalia

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Niemodlin

Wiek: 29

Przyznam, że jeszcze nie kupowałam alkoholu przez Internet… Czy to się opłaca? Trzeba przecież zapłacić za przesyłkę więc koszty automatycznie rosną…
#2021-11-07 20:59:00 

puzon007

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Strzegom

Wiek: 29

Bardzo się zdziwisz @anoMalia… Być może zakup jednej butelki wina w sieci średnio się opłaca. Tymczasem zakup już kilku daje nam spore oszczędności. Ja zakup alkoholu, jak zwykle na święta, będę robił w internetowym sklepie. Jeśli natomiast chodzi o koszty przesyłki – nie są one zbytnio wygórowane w porównaniu z tym,że ja mam do najbliższego sklepu monopolowego prawie 30 kilometrów, a samochody na wodę nie jeżdżą…
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015