#2014-05-23 07:14:49 

kwadratowa

Użytkownik

Moja matka kilka tygodni temu uskarżała się na bóle stawów. Kontuzja prezentowała się niezwykle poważnie, bóle nie dawały jej możliwości normalnie funkcjonować, czy wręcz relaksować się. Sytuacja taka miała miejsce póki znajoma nie zaprezentowała jej książki przedstawianej hasłem leczenie dietą. Zaczęła stosować przedstawione tam porady i po jakimś upływie czasu wszelkie bóle magicznie ustąpiły. I do tej chwili ich nie ma. To ciekawe jak błyskawicznie i w jak niespodziewany sposób udało się znaleźć skuteczna terapię. W tym momencie nie zostaje nic tylko ściśle wypełniać sugestie z książki.
#2014-05-23 07:32:04 

Uszczelka

Użytkownik

Niestety nie jestem zupełnie zdrowa, dokucza mi reumatyzm. Zapewniam Was że to zupełnie nic przyjemnego, ciągle odczuwam ból stawów. Ostatnimi czasy zaczęłam stosować dietę i jest już trochę lepiej. Tą dietą zainteresowałam sie całkiem przez przypadek, dotarła do mojej przydomowej skrzynki ulotka ze sformułowaniem: leczenie miażdżycy i były tam również rozmaite zalecenia dla osób walczących z reumatyzmem. Tak zwany reumatyzm to wcale nie jest moi drodzy taka całkiem niewinna dolegliwość jak się co niektórym wydaje. Ja mam w zasadzie dosyć delikatny organizm, tak sie składa że w mojej rodzinie zawsze chorowało sporo osób. Oczywisty wniosek się nasuwa, przyszło mi odziedziczyć potwornie słabe geny. W tej sytuacji również można sobie radzić, na przykład wprowadzając dietę. Uważam że zdrowe odżywianie potrafi faktycznie rewelacyjnie wpłynąć na kondycję zdrowotną.
#2014-05-23 10:17:59 

myszka_gumka

Użytkownik

Strasznie ciekawy temat na tej stronie został założony. Pobudziliście moją ciekawość i będę chciała się dokładniej zaznajomić z zasadami diety optymalnej. Rozpocznę od poszperania w tym temacie w Internecie, a w dalszej kolejności może zdobędę książkę. Lecę, do spisania później!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015