#2014-05-28 01:07:35 

Uszczelka

Użytkownik

Posty: 111

Skąd: Zduny

Wiek: 39

Hej! Czy jedynie ja mam problemy z kupowaniem butów?! Coś strasznego. I tutaj nie tylko chodzi o buty damskie, ale również dla męża, jak i pociech. W ostatni weekend wybrałam się na wiosenne zakupy. Chciałam kupić jakieś pantofelki, ale nic nie mogłam odnaleźć. To pomyślałam, że może kupię coś na przecenie zimowego, ale niestety albo sprzedane lub jakieś brzydkie. W końcu przyjechałam do domu zdenerwowana. Cóż poradzić. Chyba to co mi zostało to czegoś poszukać w necie. Akurat wtedy wrócił z roboty mój partner i przyniósł broszurę zatytułowaną ecco all terrain. Jeszcze nie przeczytałam dokładnie tej broszurki, gdyż taka wściekła byłam za te nieudane zakupy. Przy okazji pragnę Was spytać czy ostatniego weekendu byliście na zakupach? Zdobyliście jakieś buty? Może znacie fajny sklep z butami?
#2014-05-28 03:17:58 

Stratosfera

Użytkownik

Posty: 83

Skąd: Zawiercie

Wiek: 28

Ja w poprzedni weekend ponownie zakupiłam nową parę obuwia. Gdy serfowałam w internecie zobaczyłam banner: sandały ecco dla chłopca i w taki sposób skusiłam się na kupno obuwia. Moim zdaniem każdy powinien mieć buty na różne okazje. Pewnego razu spotkałam się z moim mężczyzną w teatrze. Przede wszystkim na ten wieczór zakupiłam sobie nową parę butów. Markowi bardzo się spodobały. Świetnie pasowały do mojego stroju. Muszę stwierdzić, że były niezmiernie drogie, ale wygodne. Czasem miałam wrażenie, jakbym była w płaskich butach.
#2014-05-28 05:16:30 

myszka_gumka

Użytkownik

Posty: 95

Skąd: Mirsk

Wiek: 21

Tak to już jakoś samo się dzieje, że idąc do centrum handlowego mimo woli kieruję swoje kroki w kierunku sklepu obuwniczego. To potężniejsze ode mnie. Będąc kobietą muszę być w końcu przygotowana na wszystkie ewentualności. Chodzi tu także o kwestię butów. Bywa, że niezbędne są mi wygodne, buty na płaskim, czasem szykowne na obcasie, niekiedy jakiś sportowy model... Buty, jakie w ostatnim czasie nabyłam to clarks freckle . Jeszcze precyzyjnie nie orientuję się kiedy będzie sposobność, żeby je ubrać, ale niewątpliwie się taka pojawi. A wtedy będę przygotowana!
#2014-05-28 07:46:46 

Florek

Użytkownik

Posty: 98

Skąd: Radom

Wiek: 32

A ja chcę przyznać, że moja małżonka jest prawdopodobnie jakimś specyficznym przypadkiem. Jasne, ona także nabywa obuwie, ale nie są to jakieś ogromne ilości i nie realizuje tego co tydzień. I wcale nie dzieje się to w ten sposób, że nabywa buciki, jakich potem nie ubiera. Gdy idzie o sklepy, to również ma dość dobre wyczucie i wyszukuje takie, w których jest w miarę niedrogo. Niedawno trafiła sklep szczycący się frazą: wytrzymałe obuwie dla mężczyzn ecco contoured i teraz bez przerwy tam dokonuje zakupów. I każdy jest szczęśliwy, ona czasem zdobywa coś fajnego, a ja nie przewracam się w mieszkaniu o wypełniające szafę kolejne komplety bucików.
#2014-05-28 09:45:49 

cichosza

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Kock

Wiek: 28

Nie jestem w stanie sobie wyobrazić większych zakupów bez pochodzenia po sklepie z obuwiem. : ))) Minimum raz w miesiącu muszę zdobyć choćby pojedynczą parę. Najczęściej zdobywam je w zwykłych punktach, ale niekiedy robię zakupy również w sklepach w internecie. Wprowadzam w tym momencie w wyszukiwarkę przykładowo frazę: clarks tanio i klikam w linki, które się wyświetlają. Właśnie tak tak samo idzie znaleźć kilka fajnie wyglądających modeli i interesujące promocje.
#2014-05-28 11:12:30 

kwadratowa

Użytkownik

Posty: 110

Skąd: Trzebinia

Wiek: 30

Kiedy tylko robi się ciepło, od razu regularnie spaceruję. W ostatni weekend nabyłam buty, są po prostu śliczne. Usłyszałam kiedyś określenie: geox piuma , zamieściłam w Google to określenie i tym sposobem udało mi się dotrzeć do strony znakomitego salonu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015