#2014-07-09 04:45:24 

cichosza

Użytkownik

Witam ; ) Niedługo będzie lato, dlatego też chyba zamówię jakiś rower. Kocham na nim jeździć, jednak mój stary sprzęt zepsuł mi się ; ( Powinnam pieczołowicie przemyśleć jaki rower muszę zamówić. Jakiś czas temu czytałam pasjonujący artykuł pt.: cannondale trail sl 1. Dał mi dużo do zastanowienia się. Mojemu dziecku także powinnam zamówić rower. Być może wpiszę w Google: rowery dziecięce Poznań i w taki sposób odszukam blisko jakiś sprawdzony sklep. A jakiego typu rower wy zakupujecie w sezonie letnim? 
#2014-07-09 05:42:33 

myszka_gumka

Użytkownik

Letnią porą wybiorę sobie najnowocześniejszy rower. Mam co nieco uzbieranej gotówki, więc z kupnem nie powinno być żadnego kłopotu. Wyprawa rowerowa sprawia mi mnóstwo radości, szalenie mnie relaksuje. 
#2014-07-09 06:33:28 

Uszczelka

Użytkownik

Witam. Mój Hrabia pożąda monocyklu, zaś jego małżonka musi sprostać jego potrzebom. Mamy znaczącą ilość majętności, stąd celuję w coś z najwyższej półki, pokroju: trek madone, choć cannondale bad boy również z odrazą przyjmę do wiadomości. Proszę o wskazówkę, tylko bez małpowania. I proszę nie rekomendować chińskich plastików, ponieważ to nie ma być rower dla plebejuszy. Kłaniam się.
#2014-07-09 08:39:28 

Stratosfera

Użytkownik

Dzień dobry! Porywam się na to, aby swojemu ojcu i dziecku sprawić porządne rowery. Dziadek mi trochę sugerował co jest ważne, i mnie to przeraziło. W przeglądarce szukałam haseł: cervelo p2 jak również rowerki puky. Mimo wszystko sama się nie orientuję co wybrać. Co wy mi polecacie? Latem całą rodziną rowerujemy. Z góry dziękuję za wszystkie posty.
#2014-07-09 09:28:35 

Tragiczny

Użytkownik

Kiedy wracałem z pracy akurat robotnicy kleili plakat: rower cervelo a także sklep trek i przyszło mi do głowy, że nadszedł czas w lecie wymienić swojego komunijnego górala. Tylko, że w ogóle się na tym nie znam. Co powinienem w pierwszej kolejności zrobić? Jaki sprzęt wy kupujecie na sezon letni? Wszelkie rady mile widziane. 
#2014-07-09 10:10:51 

kwadratowa

Użytkownik

Wreszcie trafiłam na upragniony jednoślad. Od tej chwili wieczory są nasze : ) Bardzo dziękuję forumowiczom za trafne podpowiedzi! Bez waszego wsparcia nadal wszystko byłoby czarną magią.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015