#2014-07-09 20:04:13 

cichosza

Użytkownik

Witam wszystkich! Od pewnego czasu miałam problemy zdrowotne. Musiałam jak najszybciej pojechać do specjalisty. Wyszło na jaw, że mam chore jelita. Z tej racji będę musiała podjąć radykalną dietę. Zszokowało mnie to, gdyż nie pomyślałabym, że będę zmuszona zrezygnować z wielu rzeczy. Poza tym okazało się, że niektóre akcesoria też źle na mnie działają. Zostałam z tym problemem sama. Opowiedziałam o tym mojej przyjaciółce, która powiedziała, że olej arganowy oraz olej z pestek winogron, a również najlepsza mąka bezglutenowa to artykuły, które powinny koniecznie znaleźć się u mnie w mieszkaniu. Nie mam zielonego pojęcia. Z tej przyczyny zjawiłam się tu. Pragnę Was spytać czy korzystacie z produktów ekologicznych? Z jakich? 
#2014-07-09 20:33:34 

myszka_gumka

Użytkownik

Myślę że wspaniały wyrób ekologiczny to mąka lniana. Swego czasu w ogóle o nim nie miałam pojęcia, lecz moja kumpela go używała, a ja u niej zauważyłam go. W ostatnim czasie mnóstwo pichcę i w kuchni używam zdrową mąkę kokosową. Swego czasu zrobiłam z niej dobry obiad. Zaprosiłam swojego mężczyznę, a on w prezencie ofiarował mi ekologiczny balsam. Spędziliśmy wtenczas ogromnie udany wieczór. Teraz jesteśmy już po weselu i obydwoje uwielbiamy towary ekologiczne. 
#2014-07-09 22:36:27 

Uszczelka

Użytkownik

Zdrowa żywność ulepsza samopoczucie. Od pewnego czasu miałam olbrzymie kłopoty z żołądkiem. Przez cały czas wymiotowanie. Najpierw pomyślałam, że będę miała dziecko, ale po testach okazało się, że mój organizm nie dzierży pszenicy. Musiałam zmienić dietę. Tylko był problem, gdyż nie wiedziałam co mogłabym jeść. Na szczęście miałam w robocie koleżankę, która ukończyła dietetykę. Wymieniła mi co mogę jeść. Na liście znalazły się mąka bezglutenowa, a także pyszny olej z czarnuszki, jednak najbardziej zszokowała mnie bardzo zdrowa mąką orzechowa. Przyznam się, że po czterech tygodniach tej diety dostrzegłam duże zmiany. A co najważniejsze żołądek już nie cierpiał. : P
#2014-07-09 23:59:33 

Tragiczny

Użytkownik

w Szczękocinie na grzadkach i seler i rzodkiewki. bez wyjątku na swoich nawozach i za grosze. ludzie jedzą jakis szajs za gruba kase. i w dodatku zachwyceni sie prowadzają. odwiedzcie wies a przekonacie sie co to ekologia.
#2014-07-10 01:36:22 

Stratosfera

Użytkownik

Mój małżonek nakłonił mnie, abym wybierała wyroby ekologiczne, toteż aktualnie w taki sposób robię. Dużo wyrobów ekologicznych, odnalazłam na stronie internetowej. Piekielnie także dbam o to, jak się odżywiam. 
#2014-07-10 04:33:08 

kwadratowa

Użytkownik

Chcę się przypodobać mamie narzeczonego i do tego jest mi konieczny polskie kosmetyki ekologiczne. Obeszłam wszystkie sklepiki osiedlowe, i niestety nie mają takiego oleju w ofercie. Podobno mam tego szukać w sklepie z naturalnymi polskimi artykułami regio. Bez przesady, że będę jeździć po całym województwie za jakimś badziewiem. Czy ktoś może mi doradzić pewny sklep www? Ja trafiłam na taki, który wydaje się być ok, jednak nie orientuję się czy sprzedawany tam wyrób, jest dobrej jakości. Może ktoś żyje eko i korzysta z tego typu dinksów? 
#2014-07-10 07:31:16 

myszka_gumka

Użytkownik

Uściski za pomysły a także odpowiedzi. W końcu skorzystałam ze polecanego sklepu znajdującego się pod tym adresem www. Produkty eko nie mają konkurencji! Cool ta wasza stronka i tylko przybywało niechemicznych dyskusji! Pozdrawiam!
#2014-07-10 10:12:48 

Tasak

Użytkownik

Ekologiczną żywność nie jedynie preferują panie, ale też to się zdarza panom, którzy chcą fajnie prezentować się. Od pewnego dnia zacząłem troszczyć się o siebie. Ćwiczę oraz spożywam witaminowe dania. Na początku było bardzo ciężko, gdyż osoba nastawiona do ociekających tłuszczem posiłków miała z tym problem, ale po znalezieniu fajnego sklepu wysyłkowego wszystko się zmieniło. Odnalazłem go przypadkiem w czasopiśmie gdzie czytałem o ekologicznej żywności. Miał on tytuł ekoholik Marlena Stasiak. Obejrzałem stronę online napisaną tam i od tamtej pory biorę tam moje produkty ekologiczne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015