#2014-08-06 06:52:59 

Uszczelka

Użytkownik

Miło mi! Dostałam polecenie, żeby znaleźć niedrogą salę konferencyjną dla 150 uczestników we Wrocławiu lub gdzie indziej. Uściślając położenie nie jest takie ważne. Wpisywałam w googlach hasła: sale konferencyjne Warszawa, a mój kolega: konferencje Wrocław. Znaleźliśmy pare sal, niestety nie jesteśmy pewni co wybrać. W jakim obiekcie zorganizować event?
#2014-08-06 07:09:47 

kwadratowa

Użytkownik

JA widziałam na trzecim fajną kobite, że w parku wszystko było. OD początku do z. I myślę, że mojemu Adriankowi by się zdało takie tego, bo ten jeno na internecie przesiadwyuje po całych dniach. Takie kułactwo!
#2014-08-06 07:53:04 

myszka_gumka

Użytkownik

Ja w ostatnim czasie odnalazłam w necie sale szkoleniowe w Gdańsku i tam zorganizowaliśmy konferencję. Salę wyszukałam na cenionym portalu www miejscakonferencyjne.pl. Jest tutaj bardzo duży zestaw najrozmaitszych obiektów, które mają znakomicie wyposażone sale konferencyjne. Wszystkie obiekty są opisane dokładnie, nie miałam więc żadnego problemu, żeby znaleźć coś stosownego. Na pewno sporym atutem jest znajdująca się przy opisie notatka o najrozmaitszych atrakcjach dla turystów. Wyjazd na sympozjum może więc stać się świetnym sposobem na poznanie ciekawych zakątków Polski.
#2014-08-06 08:12:26 

puzon007

Użytkownik

Najodpowiedniejsze miejsce by zrobić konferencję, to z pewnością nad morzem, można wówczas świetnie zrelaksować się. Ja już mnóstwo czasu nie miałem urlopu, więc chętnie bym gdzieś pojechał, jednak na razie nie mogę, gdyż mam pełno roboty.
#2014-08-06 10:21:55 

Florek

Użytkownik

Już w sobotę z narzeczoną jedziemy do drogiego hotelu. Znalazłem fajną promocję. Zapewniają wieczorne masaże : P Hulaj dusza!
#2014-08-06 12:46:13 

cichosza

Użytkownik

Wdzięcznie przyznam, że w końcu miałam szczęście odnaleźć właściwy serwis. Impreza dograna a teraz czekamy z kolegami rychłej ekspedycji : ) Wyrazy podziękowania i do rychłego!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015