#2014-09-09 03:00:19 

Florek

Użytkownik

Posty: 98

Skąd: Radom

Wiek: 32

Hej! Mam ogromny problem. Od dłuższego czasu u nas w okolicy chodzi plota, że mamy jakąś bakterię w wodzie. Jestem wystraszony, ponieważ mam ogromne gospodarstwo i cały czas wodą poję krowy. Stresuję się, że mi pochorują się. W każdym miejscu są jakieś komunikaty od wójta o tytule całościowe zwalczanie legionelli. W weekend sąsiad mi wspominał, że kupił sobie lampy bakteriobójcze. Nie mam zielonego pojęcia co to daje, ale wszyscy gadają, że sposobem na bakterie legionella w wodzie jest profesjonalne czyszczenie instalacji ciepłej wody. Nie mam zielonego pojęcia. Z tej przyczyny jestem tu. Powiedzcie mi, co powinienem zrobić, żeby mieć cały czas czystą wodę?
#2014-09-09 04:21:59 

Tasak

Użytkownik

Posty: 118

Skąd: Polańczyk

Wiek: 41

Teraz wiele ludzi zamawia dokładne czyszczenie instalacji wody. Powiem, że dawniej uważałem iż to jest ogromny koszt, ale któregoś dnia kiedy moja ukochana zatruła się jakąś bakterią zdenerwowałem się. Okazało się, że w naszej wodzie są groźne bakterie coli. To był pewien znak dla mnie. Tego dnia miałem świadomość, że czyszczenie instalacji ciepłej wody to bardzo ważna rzecz. Od tej chwili systematycznie czyszczę swoje instalacje wodne.
#2014-09-09 06:27:30 

puzon007

Użytkownik

Posty: 144

Skąd: Strzegom

Wiek: 29

Systematyczne czyszczenie instalacji to sposób na różne zanieczyszczenia wody do picia. Posiadam malutką restaurację i mam świadomość jak ważna jest krystaliczna woda. Z tej racji zawsze raz na dwa miesiące korzystam z propozycji szczegółowego czyszczenia instalacji przemysłowych, a również z najlepszego chlorowania wody. Myślę, że te rozwiązania są właściwe. Ba! Nie ma nic lepszego niż filtry do wody pitnej, dostępne tu: www.hydrochemia.pl/produkty,1,43.html. Za pomocą tego zawsze będę mieć nieskazitelną wodę. ;)

#2014-09-09 08:45:06 

Tragiczny

Użytkownik

Posty: 138

Skąd: Lębork

Wiek: 21

Istnieje bez liku rozwiązań na czystą wodę. Jednym z wielu pomysłów są świetne filtry do wody pitnej. Jest to wspaniała rzecz. Odkąd je posiadam, to jestem pewny, że moja woda jest nieskazitelna. Z tego co słyszałem zdaniem innych filtry do wody pitnej też są super sposobem. Mimo tego, że posiadam filtry często decyduję się na dokładne czyszczenie instalacji wody pitnej. Dzięki temu wszystkiemu mam pewność, że żadna bakteria mnie nie zaatakuje. : D
#2014-09-09 10:27:21 

Bidon

Użytkownik

Posty: 127

Skąd: Rawicz

Wiek: 26

Mniemam, że omawiane tematy na forach są świetne. Nie raz myślałem nad pomysłami, które zapewnią mi czystą wodę. Dzisiaj rano odnalazłem dobrą witrynę, na której oferują czyszczenie instalacji wodnych itp. Powiem szczerze, że coraz częściej się nad tym zastanawiam. Ale jednak jeszcze muszę to bardzo dobrze przemyśleć, gdyż pragnę być pewny na 100%.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015